Warszawa

48 223906267
48 690956595

Kraków

48 690956595

Wrocław

48 690956595
 

Wiza do Kanady

Wiza do Kanady dla obcokrajowców żyjących w Polsce.

 

Nasza firma zajmuje się przygotoe\waniem dokumentow dlia wiz do Kanady dla obywateli innych krajów niż Polska, ale żyjących na jej terytorium.
Nasi specjaliści w razie potrzeby są gotowi udzielić wszelkich odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, związane z uzyskaniem wizy do Kanady dla obcokrajowców.
Oferujemy pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów, które są wymagane dla uzyskania wizy dla cudzoziemców przybywających z Polski.
Pracownicy naszego centrum wizowego są gotowi udzielić odpowiedniej pomocy na drodze przedstawienia i przygotowania dokumentów niezbędnych dla uzyskania pozytywnej decyzji związanej z wnioskiem o wizę.

Rodzaje wiz do Kanady

W naszym centrum wizowym mogą Państwo uzyskać wizję potrzebną dla wjazdu do Kanady w celach wypoczynkowych, pracowniczych, naukowych lub gościnnych.

Aby pojechać do Kanady w celach wypoczynkowych potrzebna będzie wiza turystyczna. Wiza turystyczna wydawana jest na odpowiedni okres. Koniecznym warunkiem uzyskania tego typu wizy jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego zarezerwowanie noclegu na terenie Kanady. Aby uzyskać wizę tego typu, nie muszą Państwo nawet odwiedzać konsulatu.

Wiza pracownicza jest potrzebna biznesmenom i przedsiębiorcom, którzy wybierają się do Kanady w sprawach biznesowych i pracowniczych. Wiza biznesowa może być wydana zarówno jako jednokrotnego, jak i wielokrotnego wjazdu. Dzięki wizie pracowniczej, możliwym staje się rozwiązanie wszelkich kwestii związanych z prowadzeniem biznesu na terenie Kanady.

Wizę gościnną mogą otrzymać obcokrajowcy żyjący w Polsce, którzy mają krewnych lub przyjaciół na terenie Kanady. Aby taką wizę otrzymać muszą przedstawić standardowy pakiet dokumentów oraz zaproszenie od rodziny lub przyjaciół znajdujących się na terenie Kanady.

Uzyskanie wizy do Kanady w trybie nadzwyczajnym

Wielu uważa, że uzyskanie wizy kanadyjskiej jest trudną i skomplikowaną procedurą. Nie jest tak, jeśli ma się odpowiednią wiedzę na temat procesów uzyskiwania wiz i jest się odpowiednio przygotowanym do każdego z etapów składania wniosku o wizę. Z naszą pomocą uzyskanie pozytywnej decyzji o otrzymaniu wizy nie zajmie wiele czasu. Po przekazaniu naszym specjalistom wymaganych dokumentów i spełnieniu koniecznych warunków czas realizacji całego procesu wizowego nie zajmie wiele czasu, a oszczędzi wielu ewentualnych problemów, co pozwoli Państwu w tym czasie na przygotowanie się na podróż do Kanady.

Lista dokumentów koniecznych dla uzyskania wizy do Kanady

Aby uzyskać wizę konieczne jest przedstawienie szeregu dokumentów:
Przede wszystkim podstawowym dokumentem jest Państwa paszport.
Poza tym konieczne będzie przejście pisemnej ankiety (na odpowiedzi w ankiecie należy odpowiadać w języku angielskim lub francuskim, jeśli nie znają Państwo języka, zapewniamy tłumacza), oraz dostarczyć fotografie odpowiadające wymaganiom kanadyjskiego konsulatu.
Potrzebna jest opłata za rozpoczęcie procesu wizowego, która jest potwierdzana przez wydany ze strony konsulatu kwitek.
Konieczne będzie również przedstawienie potwierdzenia rezerwacji biletów lotniczych do Kanady.
Wszelkie dokumenty muszą zostać prawidłowo wypełnione, ich zgodność jest skrupulatnie sprawdzana przez pracowników konsulatu.
Lista potrzebnych dokumentów może się różnić w zależności od rodzaju i celu podróży.
Nie obejdzie się bez przygotowania i dostarczenia informacji o charakterze osobistym. Należy wskazać konkretny cel swojej podróży oraz planowaną trasę wycieczki.
W przypadku wizy gościnnej potrzebne jest dostarczenie danych osobowych osób przyjmujących nas w Kanadzie.
W przypadku wizy naukowej potrzebna jest kopia dokumentu potwierdzającego przyjęcie na studia w jednej ze szkół wyższych na terenie Kanady.
W przypadku wizy pracowniczej potrzebne będzie zaproszenie od kanadyjskiej firmy.
W naszym centrum wizowym mogą Państwo otrzymać zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe wizy.
Zajmujemy się również przygotowywaniem wiz do Kanady dla dzieci. W takim przypadku ankietę wizową wypełnia jeden z rodziców lub prawnych opiekunów i do wniosku dziecka dołącza dane swojego paszportu. Jeśli dziecko wybiera się w podróż tylko z jednym z rodziców, potrzebna będzie zgoda od drugiego rodzica lub opiekuna.

Ceny naszych usług nie są wysokie, a zdecydowanie wybawią Państwa od wielu problemów związanych z otrzymaniem wizy, a także znacząco przyśpieszą cały ten proces. 

Doradca

Szukaj w serwisie

Zamówienie wiz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
  .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.   8888888888 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
Y88b. d88P 888 888 d88P
"Y88888" 888d888b. .d88P d88P
.d8P""Y8b. 888P "Y88b .od888P" 88888888
888 888 888 888 d88P" d88P
Y88b d88P Y88b d88P 888" d88P
"Y8888P" "Y8888P" 888888888 d88P


Enter the code depicted in ASCII art style.

Doradca w sprawach Kanadzie