Zaświadczenie o niekaralności na terenie Polski

Zaświadczenie o niekaralności na terenie Rzeczypospolitej dla obywateli Ukrainy, Rosji, Białorusi, i innych państw Obywateli których mieszkali albo mieszkają na terenie PolskiNIKITA FIRST sp z o o  oferuje dla Państwa kolejną usługę w postaci pomocy w procesie uzyskiwania zaświadczenia o niekaralności na terytorium Polski, szczególnie potrzebnego dla obcokrajowców pragnących rozpocząć pracę na terenie RP.

Koszt 550 zl

Zaświadczenie o niekaralności jest coraz częściej wymagane wobec przyszłych pracowników. Pracodawcy często nie przyjmą osoby do pracy jeśli nie jest ona w stanie przedstawić odpowiedniego zaświadczenia o niekaralności, zwłaszcza jeśli dotyczy to pracy z dziećmi lub zatrudnienia w charakterze opiekuna. Ogólnie ujmując, istnieje szereg zawodów, dla wykonywania których takie zaświadczenie jest niezbędnie konieczne. Wydawaniem tego typu zaświadczeń w Polsce zajmuje się Krajowy Rejestr Karny.

Pomagamy w uzyskiwanii tego typu zaświadczeń (zaświadczenie o niekaralności) i w przejściu przez skomplikowane procedury, które mogą się okazać szczególnie uciążliwe dla obcokrajowców nieznających języka i mających problemy w poruszaniu się po polskich urzędach.
Wnioskodawca zgłaszający się o pośrednictwo przez naszą firmę może mieć pewność, że otrzyma zaświadczenie w możliwie szybkim terminie. Usługę pośrednictwa w otrzymaniu zaświadczenia o niekaralności w przypadku złożenia wszelkich dokumentów przez wnioskodawcę, wykonujemy w ciągu 24 godzin.  

W cenie oferujemy pomoc od początku, do końca procesu otrzymania takiego zaświadczenia, stawiając na wygodę naszych klientów. W cenie za pośrednictwo zawarte są wszelkie koszta sądowe w tym zgodnie z przepisami konieczne do opłacenie 50zł od osoby fizycznej za otrzymanie zaświadczenia, a uzyskanie takiego zaświadczenia jesteśmy w stanie zorganizować nawet na następny dzień!


Pozwalamy na uzyskanie tego typu dokumentu dosłownie bez konieczności wychodzenia z domu.
Wszystkim zajmują się nasi specjaliści.
Zaświadczenie o niekaralności uzyskuje się na okres ważności sześciu miesięcy.
Po tym okresie należy ponownie złożyć wniosek w celu otrzymania ważnego zaświadczenia.


Mając na uwagę wygodę naszych klientów dodatkowo oferujemy możliwość przesłania oryginału zaświadczenia bezpośrednio do wnioskodawcy, gdziekolwiek się znajduje, nawet za granicę(koszty wysyłki pokrywa wnioskujący).   

Nikitafirst.pl - zaufaj nam i wraz z pomocą naszych specjalistów uzyskaj wszelkie potrzebne zaświadczenia i dokumenty do pracy w Polsce.
Specjalizujemy się również w pośrednictwie wizowym.

Uwaga!!!!!
Od zamawiającego konieczne będzie pełnomocnictwo na imię naszego pracownika który będzie starał się o wyrobienie zaświadczenie o niekaralności.