Wiza schengen dla obcokrajowców - przepisy

 

Nasza firma  NIKITA FIRST sp z o o oferuje pomoc w przygotowaniu prawidłowego kompletu dokumentów albo w korzystanie z naszych usług dotyczących przygotowanie albo rozmów z pracodawcą, biznespartnerem i innymi osobami którzy zapraszają człowieka do Polski.
Ze swojej strony zorganizujemy cały kompleks usług dotyczących: 
przylotów,rezerwacji hotelu, sprawdzimy zaproszenie które jest wymagane dla wyrobienie wizy i inne usługi,  żeby klient spokojnie mógł przyjechać na spotkanie biznesowe albo na odwiedziny do Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

We wspólnocie państw strefy Schengen jest dwadzieścia osiem państw. Dwadziecia pięć z nich posiada ujednolicone przepisy pozwalające na swobodny przepływ ludzi pomiędzy dowolnymi państwami zrzeszonymi z tymi dwudziestoma pięcioma. Trzy państwa: Wielka Brytania, Irlandia i Islandia wymagają posiadania odpowiedniej wizy dzięki której mogą Państwo odwiedzić te trzy państwa ale na podstawie wizy wyżej wymienionych trzech państw nie można odwiedzać innych państw członkowskich układu Schengen. Należy o tym pamiętać planując swoją podróż do państw członkowskich układu Schengen. 

25 państw strefy Schengen z jednolitymi przepisami oraz dwa z własnymi przepisami.

Państwa te posiadają jednolite przepisy prawne oraz reguły otrzymywania wiz w ramach układu z Schengen. Są to: Austria, Belgia, Węgry, Niemcy, Grecja, Dania, Hiszpania, Włochy Litwa, Łotwa, Lichtenstein, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Finlandia, Francja, Czechy, Szwajcaria, Szwecja i Estonia.

Kategorie wiz Schengen.

Wizy wydawane do państw strefy Schengen są trzech rodzajów: turystyczne, pracownicze, prywatne, wizy w ramach łącznia rodzin, wizy umożliwiające prowadzenie działalności naukowej, kulturalnej i innych kategorii. Każde państwo posiada swoje prawa oraz zasady wydawania określonej wizy. W każdym konkretnym przypadku przygotowuje się odpowiedni zestaw dokumentów. Obok wymaganego zestawu dokumentów konsulat może wymagać dodatkowych dokumentów. Czasami okazuje się w praktyce, że procedura otrzymywania wizy jest nieco bardziej skomplikowana. Celem uniknięcia nieporozumień radzimy szczegółowo podchodzić do kompletowania każdego wymaganego dokumentu.

Eksperci naszej firmy  NIKITA FIRST sp z o o udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji, pomogą jako prawnicy zgromadzić wszystkie wymagane dokumenty, wykonają prawidłowo i sprawnie tłumaczenia z dowolnych języków świata, zastosują wszystkie możliwości celem uzyskania dla Państwa wizy ze strefy Schengen do dowolnego państwa Europy.
Z naszą pomocą prawdopodobieństwo uzyskania wizy będzie znacząco wysokie; do 95% w zależności od różnych sytuacji życiowych.
Wieloletnie doświadczenie i zgrany zespół ludzi - ekspertów firmy  NIKITA FIRST sp z o o” w Rosji daje Państwu zaufanie naszym kompetencjom, znajomości wszystkich procedur wizowych każdego państwa na świecie.

 

Co to jest pilna wiza ?

Jest to wiza ogólnego przeznaczenia kraju docelowego. Jest wydawana do państw będących w układzie Schengen oraz Unii Europejskiej. Nazwa tej wizy wywodzi się z procedury jej otrzymywania i wytwarzania na każdym etapie. W uproszczeniu pilna wiza nie różni się niczym szczególnym od innych rodzajów wiz ani wizualnie ani technicznie. Dokumenty do jej otrzymania są składane do konsulatu w określony dzień i wiza jest wydawana w tego samego dnia w którym zostały zarejestrowane dokumenty. Faktycznie pilna wiza jest wewnętrzną informacją dla pracowników konsulatu. Radzimy o tym pamiętać, gdyż drobiazgowi celnicy (strażnicy graniczni) widząc taką wizę mogą zainteresować się jakie są przyczyny „pilności” takiej wizy i poprosić o wyjaśnienia na jakiej podstawie takowa wiza została wydana. Należy być zawsze przygotowanym na podobne pytania i wtedy będziecie Państwo mogli być pewni pomyślności na granicy a nie w pokoju przesłuchań straży granicznej!>

Jak otrzymać pilną wizę Schengen?

Otrzymanie „pilnej wizy” jest najczęściej związane z koniecznością bardzo szybkiego wyjazdu do państw układu Schengen lub UE.
Wizy wydawane w trybie pilnym są do wszystkich państw do których wymagana jest wiza dla obywateli Rosji i innych państw. Proces załatwiania pilnych wiz w Kijowie i w Moskwie jest jednakowy i skomplikowany. W każdym konsulacie jest określony obieg dokumentów, wewnętrzny regulamin i określone terminy. Pracownik odpowiedzialny za wizy podpisuje przygotowane nalepki wizowe ściśle według określonego porządku i włączanie się w ten porządek z pilną wizą nie jest takie proste.
 

Ceny za pilne wizy.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że jeśli daną pracę trzeba wykonać pilnie i niekiedy poza ustaloną kolejnością to cena za taką usługę wzrasta znacząco. Należy być więc przygotowanym na wyższe ceny za załatwianie pilnych wiz. Rzeczywiście wymaga to odłożenia zaplanowanych wcześniej zadań i skierowania całego wysiłku na rozwiązanie Państwa problemu, włączając w to dostarczenie Państwa dokumentów np. samolotem. Odpowiednio, pracownicy konsulatów chętnie współpracują w wydawaniu pilnych wiz ze względu na wieloletnią współpracę z nami oraz ze względu na to że przedkładane przez naszą firmę dokumenty są kompletne i wypełnione poprawnie. W 80% przypadków otrzymywania pilnej wizy osiągamy sukces! Prosimy jednak pamiętać, że w wielu przypadkach nie wszystko zależy od nas. Należy zauważyć, że należy wziąć pod uwagę jest wszystko: Państwa historia wizowa, poprawne i dokładne wypełnienie dokumentów, dokładne tłumaczenie a nawet zmiany sytuacji politycznej w danych państwie. Z całą pewnością zna to tylko konsul wybranego przez Państwa kraju. Wszystkie warunki są jasno przedstawione w umowie z Nami i podpisując z naszą firmą umowę wyrażają Państwo zgodę na całe ryzyko i inne nieprzewidziane przypadki które mogą wystąpić podczas wykonywania zlecenia. W przypadku nie otrzymania pilnej wizy w określonym terminie, zamawiający (klient) nie płaci nic ponad to co jest wymagane w konsulacie. Prosimy wcześniej planować swoje wyjazdy aby spokojnie i bez dodatkowych opłat za „pilność” można było otrzymać pożądaną przez Państwa wizę do wybranego kraju.

 

Zamówienie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.   8888888888 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
888 .d88P 888 d88P
.d88P 8888" .d88P d88P
.od888P" "Y8b. .od888P" 88888888
d88P" 888 888 d88P" d88P
888" Y88b d88P 888" d88P
888888888 "Y8888P" 888888888 d88P


Enter the code depicted in ASCII art style.