Mieszkamy z mężem w Irlandii i tu pracujemy. maz pochodzi Pakistanu. mamy akt ślubu z Polski. chcemy lecieć do Liverpoolu na kilka dni. czy mąż potrzebuje wizy ?

Pytanie w szczegółach

Mieszkamy z mężem w Irlandii i tu pracujemy. maz pochodzi  Pakistanu. mamy akt ślubu z Polski. chcemy lecieć  do Liverpoolu na kilka dni. czy mąż potrzebuje wizy ? 

Odpowiedź

Nie potrzebuje! 

Inne kwestie o Irlandii

Dzień dobry państwu my jak najbardziej możemy pomóc w przygotowaniu i dostanie wiz pracowniczych do IRELAND dla obywateli jak Ukrainy tak i innych  państw którzy chcą pracować !

Oferta odnosnie wizy do Irlandii dla obywatela Turcji zostala wyslana na ww mail.

Wiza do Irlandii dla osoby z Algerii w Warszawie!
WSPÓŁPRACA Z  NAMI TO  ŁATWY  I  SZYBKI PROCES UZYSKANIA WIZY DO IRLANDII !
Szybka i profesjonalna obsługa fachowców, bezpośredni kontakt z obsługa w języku: polskim, ukraińskim, rosyjskim, od Państwa nie będziemy wymagali prawie NICZEGO!  BEZ dodatkowych opłat.
Nasza polityka cenowa: ___ zł netto
Opłata konsularna do ambasady Irlandii:
Single Journey Visa: €60 or pln.270
Multi Journey Visa: €100 or pln.450
Transit Visa: €25 or pln.115
Czas rozpatrywania wniosku 15 dni roboczych,.
WSZYSTKIMI tłumaczeniami zajmujemy się MY, bez  ŻADNYCH dodatkowych opłat*
Wszystkim obywatelom pochodzącym spoza UE, dla zrealizowania takiego wyjazdu jest potrzebna wiza, przy czym zaznaczymy, że wiza nie typu Schengen. Dla osób,  które pragną odwiedzić Irlandię, niewystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Irlandii.
Uzyskać wizę można zarówno przy pomocy doświadczonych specjalistów, jak i samodzielnie. Należy jednak pamiętać  o zachowaniu  dokładności podczas przygotowywania wszystkich koniecznych dokumentów. 
Proces uzyskiwania wizy do Irlandii jest uznawany za jeden z najtrudniejszych spośród wszystkich krajów.

Wiza do Irlandii Północnej za pomocy NIKITA FIRST. W ciągu wieków historii i konfliktów zbrojnych niewielka część wyspy Irlandia (na jej północy) stała się częścią Wielkiej Brytanii, którą dla uproszczenia nazywamy czasami Wielką Brytanią (co nie do końca jest prawdą, biorąc pod uwagę, że nazwa ta ma sąsiednią wyspę z Anglią, Walią i Szkocją). Ta część wyspy ma nazwę Irlandia Północna i jest częścią Królestwa, z pewną dozą autonomii. Większa część terytorium tej wyspy (część południowa) należy do suwerennego państwa o tej samej nazwie - Irlandii. Jest to niezależne państwo ze stolicą w Dublinie, własnym Ministerstwem Spraw Zagranicznych i ustawodawstwem migracyjnym. W związku z tym wiza do Irlandii przewiduje proces ustanowiony przez władze tego kraju ze wszystkimi wynikającymi stąd cechami i specyfiką. I do tego kraju pomagamy w uzyskaniu wizy.

Oferta wraz z umowa współpracy odnośnie pomocy z Irlandia WIZA została wysłana do Pani na mail! Zachęcamy do współpracy!