FIrmy - globalna rejestracja spółek

 

NIKITA FIRST- oferuje usługę pośrednictwa przy procedurze rejestracji firmy na terenie Polski. Rejestracja firmy to skomplikowana procedura, której przejście jest koniecznym warunkiem prowadzenia przedsiębiorstwa na polskim terytorium. Dla wielu cudzoziemców planujących założenie firmy w Polsce, jest to jedna z pierwszych przeszkód, których pokonanie wymaga wdrożenia sporych wysiłków, wielu godzin tłumaczeń, poznania zasad polskiego prawa, jak i zrozumienia zasad prowadzenia biznesu panujących w Polsce. Wychodząc na przeciw potrzebom wielu klientów zza granicy, oferujemy pomoc i pośrednictwo w załatwianiu wszelkich koniecznych formalności dla założenia firmy w Polsce. Sposób w jaki pracujemy, pozwala na maksymalnie możliwe zaoszczędzenie czasu naszych klientów, a ich obecność w procesie rejestracyjnym ogranicza tylko do niezbędnych dla tego celu etapów.

Możliwość zakupu istniejącej, gotowej do zarejestrowania firmy

Nasza firma oferuje Państwu możliwość zakupu istniejącej, gotowej do zarejestrowania firmy, jak również usługę rejestracji nowego podmiotu firmowego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Procedura rejestracji Spółki Z.O.O — spółki z ograniczoną odpowiedzialnością składa się z kilku etapów, na których nieoceniona okaże się pomoc doświadczonych ekspertów. Nasi specjaliści władają istotną wiedzą w kategoriach prowadzenia biznesu na terytorium Polski, jak również wszelkich zawiłości związanych z rejestracją działalności gospodarczej i chętnie pomogą w zrozumieniu i dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Nasza firma znacząco ułatwi i uprości Państwu całą procedurę organizacji i rejestracji biznesu w Polsce.

Pierwsze kroki rejestracji firmy w Polsce:

Początek procedury rejestracyjnej to przygotowanie przez naszych pracowników dokumentów założycielskich - statutu firmy lub stowarzyszenia. Jest to dokument ukazujący wszystkie możliwe formy działalności gospodarczej przedsiębiorstwa zgodne z klasyfikacją PKD (Polska Klasyfikacja Działalności), jakie w przyszłości planuje wykonywać Państwa firma. Następnie nasi pracownicy uzgadniają szczegóły Państwa spotkania z notariuszem w celu podpisania dokumentów założycielskim firmy. Z naszej strony oferujemy przygotowanie oraz wypełnienie wniosków i druczków z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), dostarczeniem dokumentów do organów podatkowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz urzędu statystycznego.

Co zawierają w sobie usługi związane z rejestracją nowego przedsiębiorstwa?

Od momentu, gdy zostaną złożone wszelkie potrzebne wnioski i dokumenty, nasi specjaliści w pełni angażują się w proces rejestracji Państwa firmy. Rozpoczyna się praca urzędu, którego pracownicy po sprawdzeniu wszelkich podstaw prawnych dadzą odpowiedź i zezwolenie na działanie firmy. W tym czasie specjaliści nikitfirst.pl pośredniczą w komunikacji z urzędem i  donoszą Państwu o wszelkich istotnych kwestiach związanych z tym procesem. Końcowy etap naszej współpracy to przekazanie w ręce klienta wszystkich gotowych dokumentów rejestracyjnych i założycielskich nowej firmy. Z nami pierwsze kroki prowadzenia biznesu w Polsce będą wspominane jako szybki i nieskomplikowany proces, dający możliwość na znaczący rozwój firmy jak i zaistnienie na polskim rynku.

Przez jakie etapy przechodzimy podczas rejestracji firmy:

- opracowanie statutu firmy lub fundacji;

- realizacja płatności za usługę notariusza przy podpisaniu dokumentów założycielskich;

- realizacja płatności za usługi tłumacza przysięgłego;

- uiszczenie wymaganych opłat rządowych;

- wprowadzenie zapisu o nowo stworzonej firmie do Krajowego Rejestru Sądowego;

- Otwarcie niezbędnych kont bankowych firmy;

- uzyskanie niezbędnych numerów z organów statystycznych i podatkowych: NIP, VAT, REGON;

- określenie adresu prawnego firmy;

- przygotowanie oficjalnej firmowej pieczęci.

Jeśli pragną Państwo zarejestrować swoją firmę na terytorium Polski, ale nie mają Państwo odpowiedniej wizy biznesowej, nasza firma zajmie się pośrednictwem w procesie uzyskania potrzebnych dokumentów.

Pomożemy w uzyskaniu zaproszenia biznesowego, koniecznego dla uzyskania wizy do Polski. Z założeniem firmy w Polsce wiąże się gotowość do przebywania na jej terytorium.

Opłata za usługi rejestracji firmy w Polsce

Opłata za usługi związane z rejestracją nowej firmy wynosi 1800 euro. Czas rejestracji nowej firmy wynosi od 4 do 6 tygodni.

Ostrzegamy przed firmami, obiecującymi rejestrację firmy w Polsce w ciągu 10 dni - jest to po prostu niewykonalne!

Istniejące firmy i zakup gotowego przedsiębiorstwa.

Jakie dokumenty są wymagane przy zakupie istniejącej firmy?

- pierwsza strona paszportu (kserokopia), na której widnieją imie, nazwisko, numer paszportu i okres jego ważności. Dotyczy to każdego członka założyciela i członka zarządu przedsiębiorstwa;

- miejsce zamieszkania każdego członka założyciela i członka zarządu wraz z ich obywatelstwem i krajem przebywania;

- jakie rodzaje działalności gospodarczej zamierza prowadzić firma;

- oficjalna nazwa nowo powstającej firmy;

- informacja o tym, w jaki sposób rozdzielane są akcje uczestników nowo powstałej firmy;

- informacja o tym, jakie funkcje zajmują poszczególni członkowie działalności (imiona i nazwiska przypisane do ich konkretnych funkcji, ze szczególnym wyszczególnieniem funkcji Prezesa Zarządu);

- jeżeli członkowie zarządu i założyciele firmy nie mogą osobiście stawić się podczas procedury rejestracji, to konieczne są wypisane przez nich upoważnienia, spisane w obecności notariusza z państwa, z którego pochodzą;

- w powyższym przypadku konieczne są również wzory podpisów nieobecnych udziałowców, potwierdzone notarialnie w państwie, z którego pochodzą nieobecni członkowie zarządu.

Jakie są zalety współpracy z firmą Nikitafirst.pl ?

Nasi kompetentni specjaliści oferują swoją pomoc w zarejestrowaniu Państwa firmy na terytorium Polski, uwzględniając wszelkie indywidualne potrzeby i dostosowując się do Państwa harmonogramów i terminarzy. Zespół naszych pracowników tworzy dla Państwa łatwy do przekroczenia pomost pomiędzy przyszłą firmą a polskim prawem, wskazując odpowiednio zbadaną i wielokrotnie wydeptaną przez nasz doświadczony zespół ścieżkę w labiryncie polskich urzędów i przepisów. Z pomocą naszych specjalistów, wszelki zawiłe i niezrozumiałe warunki prawne, których spełnienie jest wymagane dla zarejestrowania firmy, stają się jasne i niezwykle proste. Wypełnieniem wszystkich warunków i pomocą przy zbiorze wymaganych dokumentów zajmują się pracownicy, którzy wielokrotnie wykonywali podobne zadania. Z nami mają Państwo pewność, że proces rejestracji firmy zostanie wykonany solidnie i możliwie szybko.  

Poza momentami, w których obecność Państwa jest obowiązkowa, załatwiamy i dopełniamy wszelkich formalności, co pozwala na zaoszczędzenie Państwa cennego czasu. 

Chcemy również zaznaczyć, że wszelkie procedury związane z rejestracją firmy w Polsce wykonujemy na miejscu z pomocą naszego polskiego biura! Nie jesteśmy pośrednikami działającymi zza granicy!

Zaznaczamy również, że procedura rejestracji firmy trwa od 4 do 6 tygodni i jest to od nas niezależne.