Zaświadczenie o niekaralności w Polsce dla obywateli Ukrainy, Rosji i Białorusi,

Zaświadczenie o niekaralności w Polsce dla obywateli Ukrainy, Rosji, Białorusi i innych krajów, których obywatele mieszkali lub mieszkają w Polsce.

 

NIKITA FIRST oferuje Państwu dodatkową usługę w postaci pomocy w uzyskaniu zaświadczenia o niekaralności na terytorium Polski, które jest niezbędne zwłaszcza dla cudzoziemców chcących podjąć pracę w Polsce.

Koszt: 100 EUR

Od potencjalnych pracowników coraz częściej wymaga się, aby mieli czystą kartotekę. Pracodawcy często odmawiają zatrudnienia osoby, która nie ma zaświadczenia o niekaralności, zwłaszcza jeśli pracuje z dziećmi lub jako opiekun. Ogólnie rzecz biorąc, taki certyfikat jest niezbędny do wykonywania niektórych zawodów. We Włoszech zaświadczenia te wydawane są przez Krajowe Biuro Rejestrów Karnych.

Pomagamy w uzyskaniu tych certyfikatów (świadectw dobrego charakteru) oraz w skomplikowanych procedurach, które mogą być uciążliwe, zwłaszcza dla cudzoziemców nieznających języka i mających problemy z poruszaniem się po polskich urzędach.
Wnioskodawcy, którzy zgłoszą się do naszej firmy z prośbą o pośrednictwo, mogą być pewni, że otrzymają certyfikat w jak najkrótszym czasie. Usługa pośrednictwa w uzyskaniu zaświadczenia o niekaralności jest realizowana w ciągu 24 godzin, jeżeli wnioskodawca złożył wszystkie dokumenty.

Cena obejmuje pomoc od początku do końca procesu uzyskania takiego certyfikatu z myślą o wygodzie naszych klientów. W cenę mediacji wliczone są wszystkie opłaty sądowe, w tym wymagana prawem opłata za uzyskanie zaświadczenia w wysokości 50 EUR od osoby, przy czym jesteśmy w stanie zorganizować uzyskanie takiego zaświadczenia już następnego dnia!


Umożliwimy Ci uzyskanie tego typu dokumentu dosłownie bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści zajmą się wszystkim.
Certyfikat jest ważny przez sześć miesięcy.
Po tym okresie należy ponownie złożyć wniosek o wydanie ważnego certyfikatu.


Dla wygody naszych klientów oferujemy również możliwość przesłania oryginału certyfikatu bezpośrednio do wnioskodawcy, niezależnie od miejsca jego pobytu, w tym za granicą (koszty przesyłki pokrywa wnioskodawca).

Nikitafirst.pl - zaufaj nam i z pomocą naszych specjalistów zdobądź wszystkie certyfikaty i dokumenty potrzebne do pracy w Polsce.
Specjalizujemy się również w pośrednictwie wizowym.

Uwaga!!!!!
Klient będzie potrzebował pełnomocnictwa w imieniu naszego pracownika, który będzie wymagał wydania wyciągu z rejestru karnego.