SPRAWDZENIE CUDZOZIEMCÓW W SIS

 

NIKITA FIRST oferuje sprawdzenie pańskich danych na istnienie w Schengen system informacyjny -  SIS !!

Gdy u Państwa coś się wydarzyło na granice między Polska - Ukrainą, Białorusią, Rosją, i Państwo oraz znajomi Państwa macie zakaz wjazdu na teren Polski, oraz y UE z różnych powodów,  jak najbardziej możemy państwu pomoc w sprawdzeniu pańskich danych w systemie SIS!

 

Sprawdzenie w SIS

Odbywa się na podstawie przygotowanego pełnomocnictwa oraz wniosku od naszego prawnika i prawidłowo wysłanego do systemu informacyjnego SIS.

Termin rozpatrzenia wniosku w SIS

Termin rozpatrzenia wniosku może w SIS może trwać od 20 do 30 dni od  dnia przyjęcia złożenia wniosku w siedzibie SIS. Po sprawdzeniu w systemie SIS będziemy wiedzieć wszystko, co się wydarzyło na granice, z jakich artykułów i z jakich powodów i na jaki okres państwo zostali wpisani w SIS.

Apelacje do SIS

Gdy już wiemy coś się stało, możemy przygotować dokładny plan - jak będziemy udowadniać oraz jaki wykaz dokumentów trzeba przygotować dla złożenia apelacji, która trafia do SIS.  Zgodnie przepisów SIS napiszemy wyjaśnienie.. 

 

Cofnięcie zakazu wjazdu na teren Rzeczypospolitej oraz Unii Europejskiej Jednocześnie wycofanie z systemy SIS nie jest łatwa sprawa -  dlatego trzeba uważać na wszystkie szczegóły, których dotyczy problem i trzeba rozumieć co się wydarzyło na granicy między Polską oraz Pańskim krajem. Jak najbardziej pomożemy w wyjaśnieniach w tym temacie i sprawdzimy  wszystko, co trzeba dla państwa.

Info pod tel 48 223955111