SPRAWDZENIE CUDZOZIEMCÓW W SIS

Nasza firma NIKITA FIRST oferuje sprawdzenie pańskich danych na istnienie w schengen system informacyjny -  SIS !!

Gdy u państwa coś wydarzyło na granicy między Polska - Ukrainą, Białorusią , Rosją, i Państwo macie zakaz wjazdu na teren Polski oraz y UE z różnych powodów,  jak najbardziej możemy państwu pomoc w sprawdzeniu pańskich danych w systemie sys!

 

Sprawdzenie w SIS

Odbywa się na podstawie przygotowanego pełnomocnictwa na naszego pracownika oraz naszego prawnika ta prawidłowo przygotowanego wniosku do systemu informacyjnego SIS.

Termin rozpatrzenia wniosku w SIS

Termin rozpatrzenia wniosku może w SIS może  trwać od 20 do 30 dni od złożenia wniosku do SIS.
Po sprawdzeniu w systemie SIS  będziemy wiedzieć wszystko co wydarzyło na granice, z jakich artykułów i z jakich powodów i na jaki okres państwo zostali wpisani w ten system .

Apelacje do SIS

Gdy już wiemy coś się stało możemy przygotować dokładny scenariusz co musimy udowodnić ta co musimy z dokumentów przygotować do złożenia apelacji oraz dokumentów  do Straży Granicznej
Rowniez mozna przygotowac wyjaśnienie  ta wytlumaczyc co wydarzyło ta  nie z winy PAŃSTWA - żeby wycofać z tego systemu  SIS i jeździć z powodzeniem do Polski oraz do krajów Unii Europejskiej

Cofnięcie zakazu wjazdu na teren Rzeczypospolitej oraz Unii Europejskiej
Jednocześnie wycofanie z systemy SIS nie jest latwa sprawa -  dlatego trzeba uważać na wszystkie szczegóły których dotyczy problem i trzeba rozumieć co się wydarzyło na granicy między Polską oraz Pańskim krajem.

Jak najbardziej pomożemy w wyjaśnieniach w tym temacie i sprawdzimy  wszystko co trzeba dla państwa.
Proszę dzwonić pod telefon na naszej stronie.
Info pod tel 48 575 315 111  48 575 412 111