Wizy do UK za pomocą firmy turystycznej NIKITA FIRST

Wróć do głównej strony wiza do UK

Wizy do UK za pomocą firmy turystycznej  NIKITA FIRST 

Dlaczego tak wielu cudzoziemców oraz właścicieli firm  gdzie są zatrudnieni obcokrajowcy nie chce wypełniać formularzy wizowe samodzielnie tylko zlecają sprawę do NIKITA FIRST? Czy poświęcać kilka dni swojego cennego czasu pracy i nie utracić go niepotrzebnie? Oczywiście, osoby, które pracują wykonując odpowiedzialne zadania nie mogą nagle rzucić ja, tylko po to, by zajmować się żmudnym wypełnianiem dokumentów wizowych do UK i wędrować po internecie szukając nieznanej listy UK.
W takim przypadku najprościej jest zwrócić się o pomoc do firmy turystycznej  NIKITA FIRST, która chętnie pomoże w tych formalnościach oszczędzając cenny czas. Cudzoziemcy chcący wyjechać do UK oraz właścicieli firm często nie śledzą zmieniającego się prawa UK w zakresie wydawania wiz i procedur z tym związanych. Lista dokumentów dla wizy UK - nie istnieje, i często ambasada Anglii zmienia swoje wzory i wymogi w kierunku uproszczenia jak i skomplikowania całej procedury. Wiele firm turystycznych z Polski podpisały już umowy z NIKITA FIRST i nasza firma ciągle rutynie pomaga w przygotowanie kompletów dokumentów dla załatwienia Brytyjskich wiz. Podpisując umowę  na pomoc oraz doradztwo w pomocy uzyskania Angielskiej wizy, otrzymujecie w 100% pewną usługę wysokiej jakości.!

 

We współpracy z nami cała procedura przygotowania dokumentów dla Brytyjskiej wizy przebiega spokojnie i rzetelnie, przecież całą pracę i przygotowanie oraz wypełnienie wniosków wizowych do Anglii  wykonują nasi pracownicy. Jako firma specjalistyczna zajmujemy się tymi procedurami od 2009 roku  i złożyliśmy wiele wniosków o różnym stopniu skomplikowania. Znamy wszystkie szczegóły z tym związane, oraz określone niuanse proceduralne w UK. Gwarantujemy, że w 99,9% wiza UK zostanie przyznana.

Wiza biznesowa do Anglii


Tą wizą posługują się biznesmeni i członkowie ich rodzin, którzy planują prowadzenie działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii lub już ją prowadzą.
Niektóre rodzaje wiz tej kategorii umożliwiają stałe zamieszkanie na terytorium państwa wydającego.

Podtypy brytyjskich wiz biznesowych:
Tier 1 Entrepreneur Visa - wiza dla przedsiębiorców.
Wizy te są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii lub ją wznowić.
Tier 1 Wiza inwestorska
Wizy te przeznaczone są dla osób, które planują znaczną inwestycję finansową w Wielkiej Brytanii.
Wiza biznesowa
Wizy tej wymaga się od osób planujących krótką podróż służbową do Wielkiej Brytanii.
Tier 1 - wiza dla osób wykazujących wyjątkowe uzdolnienia
Ten rodzaj wizy jest przeznaczony dla osób, które wykazują wyjątkowe uzdolnienia w określonej dziedzinie. Na podstawie tej wizy istnieje możliwość uzyskania prawa pobytu.

Zawsze do pomocy   NIKITA FIRST tel  48223955111

Wróć do głównej strony wiza do UK