Termin załatwienia wiz do ANGLII

Wróć do głównej strony wiza do UK

Przygotowanie dokumentów do UK

Przygotowanie dokumentów przez naszych fachowców może zająć od 1 do 7 dni w zależności od dokumentów oraz typu wizy do UK.
Jak długo trzeba czekać na wizę brytyjską?" - Pytanie, które słyszymy od naszych klientów gdyż zamierzają odwiedzić  UK.
Odpowiedź na to istotne pytanie nie jest łatwa: różne czynniki wpływają na czas wydania wizy do Wielkiej Brytanii. Miasto, oraz kraj w którym znajduje się  UK centrum wizowy, obciążenie pracą ambasady w danym momencie, rodzaj wizy - to niepełna lista warunków określających okres rozpatrywania wniosku wizowego do ANGLII. Specjaliści naszej firmy NIKITA FIRST przedstawią Państwu realne warunki wydania wizy do Wielkiej Brytanii, w oparciu o Państwa sytuację i dołożą wszelkich starań, aby proces ten był jak najszybszy i jak najwygodniejszy


Jak długo będzie wydawana wiza do Anglii w 2023 roku?

Tak więc, aby prawidłowo obliczyć okres wydawania wizy brytyjskiej, należy wziąć pod uwagę wszystkie niuanse. W Polsce jedni terminy w innym kraju inne, z którego pochodzicie inne terminy i rejestracji wniosków o spotkan! Każdy z centrum wizowych w każdym kraju ma swój własne kolejki i długość tej kolejki do rejestracji, w zależności od sezonu, co może mieć duzy wpływ na czas rozpatrywania wniosku o wizę do Wielkiej Brytanii.

Istotna rolę w momencie zalatwienia wizy do Anglii odgrywa komplet dokumentów: nie trzeba wysyłać zbyt dużo. Każdy z dokumentów musi być dobrze przygotowany i nie może miec niepotrzebna treśc. Nie jest konieczne przyniesienie do centrum wizowego UK zbyt wielu zaświadczeń "na wszelki wypadek", ponieważ sprawdzenie wszystkich dodatkowych dokumentów w ambasadzie może wydłużyć okres rozpatrywania wizy brytyjskiej.


Specjaliści naszej firmy NIKITA FIRST określą dla Państwa lista tych dokumentów, które naprawdę muszą być dołączone do wniosku w konkretnym przypadku, to pomoże skrócić okres oczekiwania na uzyskania wizy do Wielkiej Brytanii, a także uniknąć niepotrzebnych kłopotów i odmów. I oczywiście, jednym z głównych kryteriów w kwestii rejestracji spotkania w centrum wizowym UK do uzyskania wizy angielskiej  - jest rodzaj wizy. Wizy na okres do sześciu miesięcy, są uznawane za krótkoterminowe, decyzja na ww rodzaj jest podejmowana wystarczająco szybko. Wnioski o wydanie wiz długoterminowych (na okres od dwóch lat) są rozpatrywane bardziej  uważnie i przez dłuższy czas.

Cel podróży może mieć również wpływ na okres uzyskania wizy brytyjskiej: wizy turystyczne i biznesowe są wydawane bez opóźnień, ale jeśli wybieracie się Państwo do krewnych mieszkających w Wielkiej Brytanii,  pracownicy Ambasady mogą potrzebować dodatkowego czasu na wyjaśnienie informacji w tym temacie.

Zawsze do pomocy   NIKITA FIRST tel 48 575 315 111
Wróć do głównej strony wiza do UK