Pisze w sprawie porady prawnej ewentualnie w dalszej części poprowadzenia mojej sprawy przez Pana firmę w celu uzyskania wizy pracowniczej do UK

Pytanie w szczegółach

Dzień dobry, Pisze w sprawie porady prawnej ewentualnie w dalszej części poprowadzenia mojej sprawy przez Pana firmę w celu uzyskania wizy pracowniczej do UK. Aktualnie przebywam na wizie turystycznej ,wiem ze w tej chwili nie mogę pracować tutaj legalnie lecz chciałbym zrobić wszystko żeby zostać tu na dłużej. Moje pytanie jest konkretne, jaka jest najkrótsza/najszybsza droga do uzyskania wymaganych kwalifikacji do wizy, jakie najlepiej zrobić dokumenty aby dostać wizę? Czy są w stanie załatwić wszystko od a do z wraz np z praca za dodatkową oplate ? Aktualnie jestem w firmie która chciałaby mi pomoc lecz nie jest na liście firm sponsorowanych, z tego co wiem jest wielki niedobór kierowców lecz nie ma tego zawodów w liście których Oni potrzebują (mam prawo jazdy kat. B od 8 lat) ,ma Pan jakiś pomysł jak zrobić w jak najprostszy sposób wizę ? Myślałem aby zrobić kurs tatuażu z certyfikatem bo jako artysta jest wymagane tylko portfolio i Ew certyfikat ale chyba muszę wtedy dostać jakieś zaproszenie od studia tatuażu? Mam tak dużo pomysłów i pytań ale może Pan ma jakiś najprostszy sposób jak dostać wizę pracownicza. Niestety nie posiadam certyfikatu potwierdzający moja znajomość języka angielskiego.
Pozdrawiam

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania .....

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.