Chciałam uzyskać pewne szczegółowe informacje na temat wizy do wielkiej Brytanii mojego męża. Proszę mi napisać jakie dokumenty potrzebuje mój mąż, który jest z Pakistanu.

Pytanie w szczegółach

Nazywam się Romana. Chciałam uzyskać pewne szczegółowe informacje na temat wizy do wielkiej Brytanii mojego męża , który jest obcokrajowcem. Ja, mój mąż i dzieci chcemy wjechać do Anglii wizytowo. Proszę mi napisać jakie dokumenty potrzebuje mój mąż, który jest z Pakistanu ? Podkreślam, że mój mąż posiada paszport oraz kartę pobytu na 2 lata. Czy coś więcej potrzebuje do tego?
Jeśli chodzi o mnie, jestem Polką i moje dzieci też są Polakami. Mam małe dzieci i posiadamy dowody osobiste. Ja oczywiście mam też paszport. Czy dzieci potrzebują paszportów do UK czy mogą być dowody osobiste?? Proszę o informację na ten temat, żebyśmy potem mogli wjechać do Wielkiej Brytanii. 

Odpowiedź

Lista dokumentów dla wizy UK, wysłano na mail do Pani.

Konsultacje i odpowiedzi

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Homes for Ukraine sponsorship scheme - sporo robimy wiz dla obywateli Ukrainy po tej programy dla Ukraińców. Oferta została wysłana  na mail.

UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)

MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)

Виза в Англию для гражданки Украины - без проблем. наше предложение  высылаем вам на почту.

Wiza do UK jest konieczna. Możemy pomoc i załatwić wszystko nawet dla obywatela ktory przebywa w Tunezji.

WIZA DO UK - EU Settlement Scheme (settled and pre-settled status) DO UK  - DLA  POLAKÓW I CUDZOZIEMCÓW oferta została wysłana na mail.

EU Settlement Scheme  - 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 123 euro.

Nie łatwo. Możemy pomoc z innym rodzajem UK wizy który tez z dostępem do rynku pracy w Anglii . Proszę dzwonić do nas w biuro.

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.