Chciałabym na okres 8-10 miesięcy wyjechać do pracy w Londynie (nie mam już statusu studenta).

Pytanie w szczegółach

Mam 23 lata, w tym roku we wrześniu obroniłam studia licencjackie w Polsce. Przed podjęciem dalszej nauki chciałabym na okres 8-10 miesięcy wyjechać do pracy w Londynie (nie mam już statusu studenta). Pracę w Londynie mam już zagwarantowaną, jest to restauracja w której pracuje moja ciocia (nie posiadam jednak certyfikatu od pracodawcy). Moja ciocia (siostra mojej mamy) mieszka z rodziną już 16 lat w Londynie, mieszkanie i wyżywienie miałabym zapewnione u cioci, nie muszę szukać mieszkania. Byłaby to praca na stanowisku pomoc kuchenna/kelnerka. Mam doświadczenie w podobnej pracy, obecnie w Polsce również pracuje na stanowisku kelnerki, wcześniej jako pomoc kuchenna. Językiem angielskim posługuje się w stopniu komunikatywnym, uczyłam się go w szkole podstawowej, w liceum oraz na studiach. W Londynie byłam kilka razy w celach turystycznych (odwiedziny u rodziny). Czy jest szansa na szybkie załatwienie wizy w moim przypadku i ile to wszystko będzie mnie kosztować?

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie.....

Konsultacje i odpowiedzi

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Homes for Ukraine sponsorship scheme - sporo robimy wiz dla obywateli Ukrainy po tej programy dla Ukraińców. Oferta została wysłana  na mail.

UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)

MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)

Виза в Англию для гражданки Украины - без проблем. наше предложение  высылаем вам на почту.

Wiza do UK jest konieczna. Możemy pomoc i załatwić wszystko nawet dla obywatela ktory przebywa w Tunezji.

WIZA DO UK - EU Settlement Scheme (settled and pre-settled status) DO UK  - DLA  POLAKÓW I CUDZOZIEMCÓW oferta została wysłana na mail.

EU Settlement Scheme  - 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 123 euro.

Nie łatwo. Możemy pomoc z innym rodzajem UK wizy który tez z dostępem do rynku pracy w Anglii . Proszę dzwonić do nas w biuro.

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.