Chcielibyśmy aby nasze dzieci ukończyły tam w UK szkoła a my zebysmy mogli spokojnie pracowac

Pytanie w szczegółach

Witam zaczynajac od poczatku ja wraz z rodzina{maz i 3 dzieci} chcielibysmy wyjechac do szkocji aby tam pracowac i po prostu zyc prosze mi powiedziec czy ta wiza jest tylko na okreslony czas poniewaz my do szkocji wybieramy sie z zalozeniem osiedlenia tam na stale . Chcielibysmy aby nasze dzieci ukonczyly tam szkoly a my zebysmy mogli spokojnie pracowac. Maz jest zawodowym kierowca prawo jazdy kat. C+E od 5lat jezdzi w reguralne trasy do wielkiej brytani prosze mi rowniez napisac sprawe zasilkow oraz sluzby zdrowia .Jednoczesnie intersuje mnie otrzymanie mieszkania od miasta czy spoldzielni czy ludziom posiadajacym wizy przysluguje takie cos ,przypominajac z jezykiem angielskim slabo u nas . Natomiast jesli chodzi o powod wyjazdu mam tam przyjaciolke ktora nas zaprosila mieszka tam od 2010 roku i Posiada status osoby osiedlonej i na koniec prosze o kosztorys dopasowany do naszej sytuacji jesli oczywiscie potrzebuje pan wiecej informacji poprosze o kontakt nam po prostu chodzi o to czy mamy szanse otrzymac wizy czy nie zebysmy wiedzieli czy mamy zaczac szukac chetnych na zakup naszego mieszkania czy nie. Dziekuje i czekam na kontakt.

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania ......

Konsultacje i odpowiedzi

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Homes for Ukraine sponsorship scheme - sporo robimy wiz dla obywateli Ukrainy po tej programy dla Ukraińców. Oferta została wysłana  na mail.

UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)

MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)

Виза в Англию для гражданки Украины - без проблем. наше предложение  высылаем вам на почту.

Wiza do UK jest konieczna. Możemy pomoc i załatwić wszystko nawet dla obywatela ktory przebywa w Tunezji.

WIZA DO UK - EU Settlement Scheme (settled and pre-settled status) DO UK  - DLA  POLAKÓW I CUDZOZIEMCÓW oferta została wysłana na mail.

EU Settlement Scheme  - 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 123 euro.

Nie łatwo. Możemy pomoc z innym rodzajem UK wizy który tez z dostępem do rynku pracy w Anglii . Proszę dzwonić do nas w biuro.

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.