Mój chłopak przebywa w Anglii od ponad 8 lat I posiada status osiedleńca. Ja przyjechałam do niego dopiero 2 miesiące temu.

Pytanie w szczegółach

Witam, Mój chłopak przebywa w Anglii od ponad 8 lat I posiada status osiedleńca. Ja przyjechałam do niego dopiero 2 miesiące temu. Na początku roku złożyłam papiery o status jednakże mogliśmy udowodnić tylko niecały rok bycia razem przed końcem 2020r. Czytając wypowiedzi na różnych grupach śmiem twierdzić, że dostanę odmowną decyzje odnośnie statusu. Gdyż nie udowodniliśmy 2 lat. Nie jesteśmy małżeństwem, ani nie mamy udokumentowane 2 lat żeby strać się o wizę partnerską. Chcemy zamieszkać tutaj razem na dłuższy czas stąd moje pytanie. Cz mogę się starać o wizę pracownicza nie mając jeszcze odpowiedzi odnośnie statusu?
I czy istnieje możliwość pomocy z państwa  strony w jej uzyskaniu.

Odpowiedź

Odpowiedź w trakcie nadania

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.