Witam, jestem w związku z partnerem posiadającym status osiedlonego w Anglii od października 2020 roku, zy lepej slub zawrzeć w Polsce przed wylotem czy juz na miejscu w Anglii?

Pytanie w szczegółach

Witam, jestem w związku z partnerem posiadającym status osiedlonego w Anglii od października 2020 roku, mieszkam w Polsce z córką 3.5 letnią z poprzedniego związku, chciałybyśmy zamieszkać w Anglii z partnerem, planujemy wziąć ślub jaka wiza w takiej sytuacji byłaby odpowiednia, czy lepej slub zawrzeć w Polsce przed wylotem czy juz na miejscu w Anglii?

Odpowiedź

W trakcie nadania  .... 

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.