Wspólnie z małżonką staramy się o wizę do UK, jednak mieliśmy odmowę.

Pytanie w szczegółach

Wspólnie z małżonką staramy się o wizę do UK, jednak mieliśmy odmowę. Ja jestem obywatelem Polski i posiadam pracę w UK od stycznia tego roku, czyli legalnie mogę tam przebywać. Małżonka to obywatelka Ukrainy. Od 8 lat mieszka w Polsce, skończyła tutaj studia i ma przepracowane 2 lata na umowie. Staramy sie o wizę rodzinną, jednak trzeba czekac horrendalne 6 miesięcy na odpowiedz. Jako powód odmowy otrzymaliśmy w odpowiedzi: brak dowodów na wspólne mieszkanie razem minimum 2 lata przed ślubem. W rzeczywistości mieszkamy razem 4 lata, a ślub wzięliśmy w marcu tego roku, jednak Żona nie posiada żadnych rachunków, które jak mi sie wydaje mógłby byc dowodem na wspólne mieszkanie.

Odpowiedź

W trakcie......

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.