Jaka wiza będzie mi potrzebna do pobytu jak i do pracy w UK. Jakie muszę spełniać wymagania jako osoba młoda niemająca za dużego doświadczenia, oraz jakiś koszt wizy jak i innych spraw związanych z nią.

Pytanie w szczegółach

Dzień dobry, pisze do Państwa w sprawie wizy do Wielkiej Brytanii. Chciałabym się dowiedzieć jaka wiza będzie mi potrzebna do pobytu jak i do pracy w UK.Jakie muszę spełniać wymagania jako osoba młoda nie mająca za dużego doświadczenia, oraz jakiś koszt wizy jak i innych spraw związanych z nią. Szukając informacji w internecie przeczytałam żeby dostać wizę trzeba otrzymać wystarczająco ilość punktów jednym z warunków było posiadanie pracy czy jeśli będę miała zaproszenie do pracy od pracodawcy to też jakiś plus? Oraz czy jest limit godzin nałożony który mogę przepracować a nie mogę więcej. Dodam również, że mam rodzine w Wielkiej Brytanii kuzyna słyszałam, że mając rodzine za granica to też jakiś plus który może wpłynąć na proces uzyskania wizy. 

Odpowiedź

Prosze czekac na odpowiedz......

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.