Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mógłbym ściagnać moja partnerkę do Szkocji.

Pytanie w szczegółach

Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mógłbym ściagnać moja partnerkę do Szkocji. Chciałbym się też dowiedzieć w jaki sposób mogliby mi Państwo pomóc i ile będzie mnie to kosztować.

Oto mój problem:

Jestem obywatelem Wielkiej Brytanii i Polski, który obecnie przebywa w Polsce. Mam partnerkę, Polkę, która nigdy wcześniej nie przebywała w Wielkiej Brytanii. Zastanawiałem się, gdyż wyczytałem na stronie ‘Citizens’ advice bureau’, czy być może uda się wystapić o pre-settlement status, dla niej. Ta opcja, byłaby znacznie bardziej kożystna, gdyż wniosek o pre-settlement status jest bezpłatny. Oto cytat ze strony uk.gov dotyczacy ‘family relationship’ z artykułu dotyczacego settlement i pre-settlement status: ‘You can apply if you’re in a relationship with someone from the EU, Switzerland, Norway, Iceland or Liechtenstein as their spouse, civil partner or unmarried partner. The relationship must have started by 31 December 2020 and must still exist.’ ‘Unmarried partner’ byłby odpowiednim punktem w naszym przypadku, ale nie jesteśmy w stanie udokumentować w żaden sposób faktu, że jesteśmy w zwiazku. Mieszkamy oddzielnie, nie mamy wspólnego konta bankowego ani żadnych faktur, lub oficjalnych listów zaadresowanych na nasz wspólny adres. W jaki inny sposób można udokumentować, że jesteśmy w zwiazku? Jeżeli odradzaliby Państwo składanie wniosku o pre-settlement status a doradzaliby vizę, to która?

Bardzo dziękuję i oczekuję na odpowiedź

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania........

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pomóc i dostać wizę połączeniu z rodziną UK i Pani zostanie na zawsze w Anglii ze swoim narzeczonym. Proszę dzwonić do nas pod telefonami podanymi na stronie.

Ні не можна, потрібна віза в Англію. Для в’їзду у Великобританію громадянам України потрібно відкривати візу, незалежно від того, яка мета вашої подорожі, і незалежно від того, з якої точки світу ви її починаєте.  Наявність карти побиту, також не виключає потреби мати Английську візу, бо карта побиту – це внутрішньо європейський документ. Тим не менш, є хороші новини: на території Польщі відкрити візу до Великобританії можна легко і без проблем за допомогою NIKITA FIRST візових експертів.

Robimy wizy do UK dla obywateli Ukrainy jak najbardziej, oferta wysłana do pani na mail.

Obywateli Ukrainy musza mieć wizę do Anglii na 1000% my jak najbardziej możemy pomóc i uzyskać różnego rodzaje wizy! Możemy zrobić UK wizę tranzytowa, lub Uk wiza turystyczną  czy uk wizę Pracownicza, teraz też robimy angielskie wizy dla Ukraińców którzy uciekają od wojny. Wiza do UK  SPONSORA - gdyż pani ma sponsora, sporo różnych rodzajów wiz możemy zrobić. Proszę dzwonić do nas pod numery telefonów którzy są zaznaczone na stronie jak najbardziej sprawdzimy jaki rodzaj wizy pasuje i zrobimy.

Zależy jaki rodzaj wizy próbujecie uzyskać. My możemy pomoc z każdym z rodzajow wiz.

Gdyż państwo weźmiecie ślub to wtedy jak najbardziej możemy wystąpić o połączenie z rodziną i dostać wizę na podstawie której pani dalej przedłuży swój pobyt w UK i dostanie STATUS.

Nasze firmą NIKITA FIRST  może jak najbardziej państwu pomóc i uzyskać prawidlowy rodzaj wizy UK,  j na podstawie której dalej państwo zmożecie mieszkać w Anglii i dostać status.

Musi pan znaleźć pracodawcę na podstawie którego zrobimy dla pana UK wizę pracownicza, ewentualnie możemy zrobić wiza połączenie z rodziną , żeby pan zamieszkał i pracował razem z dziewczyną.

Jak najbardziej możemy państwu pomóc z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii, mając kartę pobytu państwo z Ukrainy nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii nie mając otwartych WIZ do wielkie Brytanię. Nasza Firma codziennie wspiera dziesiątki klientów obywateli Ukrainy którzy mieszkają w Polsce i możemy przygotować cały komplet dokumentów dla skutecznego uzyskanie potrzebnego rodzaju wizy do Wielkiej Brytanii.

Dostać wizę do UK dla Marokańczyka  - możemy  pomóc w uzyskaniu takiej wizy żeby Marokańczyk przyjechał nawet z samego Maroko. Musimy podpisać z państwem umowę musimy skontaktować się z nim i wszystko przygotujemy zdalnie, a obywatel Maroko przyjdzie do centrum wizowego w Maroko na oddanie danych biometrycznych i na pozostawienie paszportu. Koszt napisałem państwo na mail

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy