Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mógłbym ściagnać moja partnerkę do Szkocji.

Pytanie w szczegółach

Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mógłbym ściagnać moja partnerkę do Szkocji. Chciałbym się też dowiedzieć w jaki sposób mogliby mi Państwo pomóc i ile będzie mnie to kosztować.

Oto mój problem:

Jestem obywatelem Wielkiej Brytanii i Polski, który obecnie przebywa w Polsce. Mam partnerkę, Polkę, która nigdy wcześniej nie przebywała w Wielkiej Brytanii. Zastanawiałem się, gdyż wyczytałem na stronie ‘Citizens’ advice bureau’, czy być może uda się wystapić o pre-settlement status, dla niej. Ta opcja, byłaby znacznie bardziej kożystna, gdyż wniosek o pre-settlement status jest bezpłatny. Oto cytat ze strony uk.gov dotyczacy ‘family relationship’ z artykułu dotyczacego settlement i pre-settlement status: ‘You can apply if you’re in a relationship with someone from the EU, Switzerland, Norway, Iceland or Liechtenstein as their spouse, civil partner or unmarried partner. The relationship must have started by 31 December 2020 and must still exist.’ ‘Unmarried partner’ byłby odpowiednim punktem w naszym przypadku, ale nie jesteśmy w stanie udokumentować w żaden sposób faktu, że jesteśmy w zwiazku. Mieszkamy oddzielnie, nie mamy wspólnego konta bankowego ani żadnych faktur, lub oficjalnych listów zaadresowanych na nasz wspólny adres. W jaki inny sposób można udokumentować, że jesteśmy w zwiazku? Jeżeli odradzaliby Państwo składanie wniosku o pre-settlement status a doradzaliby vizę, to która?

Bardzo dziękuję i oczekuję na odpowiedź

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania........

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.