Mój chłopak mieszka w Szkocji gdzie posiada już obywatelstwo. Nie załatwiliśmy wizy i po raz drugi odrzucili prośbę o mój status.

Pytanie w szczegółach

Znalazłam Państwa stronę internetową i mam nadzieję, że będą mogli mi Państwo pomóc. Mieszkam w Polsce, mój chłopak mieszka w Szkocji gdzie posiada już obywatelstwo. Jesteśmy parą od ponad 2 lat jednakże nie mieliśmy sposobności mieszkać razem. W tym roku udało Nam się spędzić ze sobą 5 tygodni w Szkocji, ale nie załatwiliśmy wizy i po raz drugi odrzucili prośbę o mój status mówiąc, że mam nie załatwione sprawy w Polsce oraz, że moje nazwisko widnieje w jakimś rejestrze, po czym kazali się skontaktować z konsulatem co akurat graniczy z cudem. Nie mamy żadnego potwierdzenia na nasz związek, ani wspólnych kont bankowych ani żadnych dokumentów, które mogłyby na to wskazywać. Nie mamy pojęcia co zrobić, o co dokładnie się starać. Co prawda posiadam zadłużenie komornicze, lecz czy ma ono wpływ na dostanie statusu, zwłaszcza że próbował podpisać mnie pod siebie? Innych związków z Polską nie mam. Nie mam tu już nawet rodziny, został mi tylko On dlatego tak bardzo nam zależy żeby nie musieć się już rozstawać. Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam, 

Odpowiedź

W trakcie nadania.....

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.