Ja kiedyś pracowałam w UK. Czy jest szansa, żeby legalnie wyjechać i podjąć zatrudnienie bez zawierania związku małżeńskiego po jego rozwodzie ?

Pytanie w szczegółach

Witam serdecznie, 
Mój partner, który jest w separacji, planowany rozwód w maju 2022 mieszka w UK od 17 lat. Ma status setlled oraz własną firmę. Znamy się już dwa lata i chcielibyśmy razem zamieszkać w UK. Ja mam dziecko 13 lat i jestem po rozwodzie. Czy jest szansa, żeby legalnie wyjechać i podjąć zatrudnienie bez zawierania związku małżeńskiego po jego rozwodzie ? Ja kiedyś pracowałam w UK wpłatach 2006-2008 i wszystkie dokumenty na potwierdzenie. Mam również bilety od 2020 roku potwierdzające, że się widujemy regularnie jeśli tylko sytuacja Covid pozwalała. A jeśli byśmy się zdecydowali na ślub to czy można wtedy bez problemy uzyskać wizę rodzinną? I czy ta wiza daje możliwość pracy. Pozdrawiam.

Odpowiedź

EU Settlement Scheme - pomozemy w zalatwnienii tez wizy.

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Jak najbardziej możemy państwu pomóc z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii, mając kartę pobytu państwo z Ukrainy nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii nie mając otwartych WIZ do wielkie Brytanię. Nasza Firma codziennie wspiera dziesiątki klientów obywateli Ukrainy którzy mieszkają w Polsce i możemy przygotować cały komplet dokumentów dla skutecznego uzyskanie potrzebnego rodzaju wizy do Wielkiej Brytanii.

Dostać wizę do UK dla Marokańczyka  - możemy  pomóc w uzyskaniu takiej wizy żeby Marokańczyk przyjechał nawet z samego Maroko. Musimy podpisać z państwem umowę musimy skontaktować się z nim i wszystko przygotujemy zdalnie, a obywatel Maroko przyjdzie do centrum wizowego w Maroko na oddanie danych biometrycznych i na pozostawienie paszportu. Koszt napisałem państwo na mail

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.