Dostaliśmy odpowiedź, że aplikacja EU Pre-Settled Status została odrzucona z możliwością odwołania w ciągu 14 dni.

Pytanie w szczegółach

Witam. Moja sprawa wygląda następujaco, mieszkam w Anglii 5 lat, poznałem dziewczynę i sprowadziłem ją do Anglii. Złożyliśmy w tym samym czasie wniosek o status, pod koniec czerwca 2021 roku. W tym statusie dodałem moją dziewczynę jako partnerkę. Ja dostałem status po 3 miesiącach, ona natomiast dostała status po pół roku, jednak nie wyglądał tak jak mój. Mogła normalnie wygenerować kod, mimo to dostała email o przedstawienie dowodu bycia razem ze mną, którego nie mamy. Napisaliśmy email że nie mamy takiego dowodu, dostaliśmy odpowiedź że aplikacja została odrzucona z możliwością odwołania w ciągu 14 dni. Chcieliśmy wziąć ślub, bo chcemy być razem, jednak nie wiem jak się za to zabrać. Byliśmy dzisiaj w urzędzie gminy i tam powiedzieli że musimy napisać email jeśli chcemy wziąć ślub. Jednak nie wiemy co taki email miałby zawierać i jak dalej postępować w danej sytuacji. Dodam że jeśli uda nam się rozwiązać problem ze ślubem, to wtedy będziemy mieli istotny powód by się odwołać co do odrzucenia aplikacji o status mojej dziewczyny. Czas na odwołanie to 10 dni z dniem dzisiejszym włącznie, dlatego prosiłbym o szybką odpowiedź

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania........

Konsultacje i odpowiedzi

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Homes for Ukraine sponsorship scheme - sporo robimy wiz dla obywateli Ukrainy po tej programy dla Ukraińców. Oferta została wysłana  na mail.

UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)

MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)

Виза в Англию для гражданки Украины - без проблем. наше предложение  высылаем вам на почту.

Wiza do UK jest konieczna. Możemy pomoc i załatwić wszystko nawet dla obywatela ktory przebywa w Tunezji.

WIZA DO UK - EU Settlement Scheme (settled and pre-settled status) DO UK  - DLA  POLAKÓW I CUDZOZIEMCÓW oferta została wysłana na mail.

EU Settlement Scheme  - 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 123 euro.

Nie łatwo. Możemy pomoc z innym rodzajem UK wizy który tez z dostępem do rynku pracy w Anglii . Proszę dzwonić do nas w biuro.

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.