Dostaliśmy odpowiedź, że aplikacja EU Pre-Settled Status została odrzucona z możliwością odwołania w ciągu 14 dni.

Pytanie w szczegółach

Witam. Moja sprawa wygląda następujaco, mieszkam w Anglii 5 lat, poznałem dziewczynę i sprowadziłem ją do Anglii. Złożyliśmy w tym samym czasie wniosek o status, pod koniec czerwca 2021 roku. W tym statusie dodałem moją dziewczynę jako partnerkę. Ja dostałem status po 3 miesiącach, ona natomiast dostała status po pół roku, jednak nie wyglądał tak jak mój. Mogła normalnie wygenerować kod, mimo to dostała email o przedstawienie dowodu bycia razem ze mną, którego nie mamy. Napisaliśmy email że nie mamy takiego dowodu, dostaliśmy odpowiedź że aplikacja została odrzucona z możliwością odwołania w ciągu 14 dni. Chcieliśmy wziąć ślub, bo chcemy być razem, jednak nie wiem jak się za to zabrać. Byliśmy dzisiaj w urzędzie gminy i tam powiedzieli że musimy napisać email jeśli chcemy wziąć ślub. Jednak nie wiemy co taki email miałby zawierać i jak dalej postępować w danej sytuacji. Dodam że jeśli uda nam się rozwiązać problem ze ślubem, to wtedy będziemy mieli istotny powód by się odwołać co do odrzucenia aplikacji o status mojej dziewczyny. Czas na odwołanie to 10 dni z dniem dzisiejszym włącznie, dlatego prosiłbym o szybką odpowiedź

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania........

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pomóc i dostać wizę połączeniu z rodziną UK i Pani zostanie na zawsze w Anglii ze swoim narzeczonym. Proszę dzwonić do nas pod telefonami podanymi na stronie.

Ні не можна, потрібна віза в Англію. Для в’їзду у Великобританію громадянам України потрібно відкривати візу, незалежно від того, яка мета вашої подорожі, і незалежно від того, з якої точки світу ви її починаєте.  Наявність карти побиту, також не виключає потреби мати Английську візу, бо карта побиту – це внутрішньо європейський документ. Тим не менш, є хороші новини: на території Польщі відкрити візу до Великобританії можна легко і без проблем за допомогою NIKITA FIRST візових експертів.

Robimy wizy do UK dla obywateli Ukrainy jak najbardziej, oferta wysłana do pani na mail.

Obywateli Ukrainy musza mieć wizę do Anglii na 1000% my jak najbardziej możemy pomóc i uzyskać różnego rodzaje wizy! Możemy zrobić UK wizę tranzytowa, lub Uk wiza turystyczną  czy uk wizę Pracownicza, teraz też robimy angielskie wizy dla Ukraińców którzy uciekają od wojny. Wiza do UK  SPONSORA - gdyż pani ma sponsora, sporo różnych rodzajów wiz możemy zrobić. Proszę dzwonić do nas pod numery telefonów którzy są zaznaczone na stronie jak najbardziej sprawdzimy jaki rodzaj wizy pasuje i zrobimy.

Zależy jaki rodzaj wizy próbujecie uzyskać. My możemy pomoc z każdym z rodzajow wiz.

Gdyż państwo weźmiecie ślub to wtedy jak najbardziej możemy wystąpić o połączenie z rodziną i dostać wizę na podstawie której pani dalej przedłuży swój pobyt w UK i dostanie STATUS.

Nasze firmą NIKITA FIRST  może jak najbardziej państwu pomóc i uzyskać prawidlowy rodzaj wizy UK,  j na podstawie której dalej państwo zmożecie mieszkać w Anglii i dostać status.

Musi pan znaleźć pracodawcę na podstawie którego zrobimy dla pana UK wizę pracownicza, ewentualnie możemy zrobić wiza połączenie z rodziną , żeby pan zamieszkał i pracował razem z dziewczyną.

Jak najbardziej możemy państwu pomóc z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii, mając kartę pobytu państwo z Ukrainy nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii nie mając otwartych WIZ do wielkie Brytanię. Nasza Firma codziennie wspiera dziesiątki klientów obywateli Ukrainy którzy mieszkają w Polsce i możemy przygotować cały komplet dokumentów dla skutecznego uzyskanie potrzebnego rodzaju wizy do Wielkiej Brytanii.

Dostać wizę do UK dla Marokańczyka  - możemy  pomóc w uzyskaniu takiej wizy żeby Marokańczyk przyjechał nawet z samego Maroko. Musimy podpisać z państwem umowę musimy skontaktować się z nim i wszystko przygotujemy zdalnie, a obywatel Maroko przyjdzie do centrum wizowego w Maroko na oddanie danych biometrycznych i na pozostawienie paszportu. Koszt napisałem państwo na mail

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy