Potrzebuje porady dot. Jaką wizę najrozsądniej będzie mi wybrać/otrzymać.

Pytanie w szczegółach

Chciałabym wyjechać do UK. Niestety nie łapię się na pre-settled (wyjechałam w 2019) teraz chciałabym wrócić. Potrzebuje porady dot. Jaką wizę najrozsądniej będzie mi wybrać/otrzymać. W styczniu skończyłam inżynierkę z technologi chemicznej, a teraz studiuje filologie ang (studia magisterskie - spec. Nauczycielska) online. Rozważam podjęcie stażu, jednak szkoła, która początkowo mi go zaproponowała, przestała się odzywać. Dlatego też zastanawiam się nad pójściem na studia/kurs języka angielskiego. Chciałabym prosić o poradę jak najlepiej to rozwiązać, ponieważ zależy mi na wyjeździe we wrześniu.
Proszę o wycenę pomocy. 

Odpowiedź

 wiza studentska do UK - najlepiej dla Pani.

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Jak najbardziej możemy państwu pomóc z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii, mając kartę pobytu państwo z Ukrainy nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii nie mając otwartych WIZ do wielkie Brytanię. Nasza Firma codziennie wspiera dziesiątki klientów obywateli Ukrainy którzy mieszkają w Polsce i możemy przygotować cały komplet dokumentów dla skutecznego uzyskanie potrzebnego rodzaju wizy do Wielkiej Brytanii.

Dostać wizę do UK dla Marokańczyka  - możemy  pomóc w uzyskaniu takiej wizy żeby Marokańczyk przyjechał nawet z samego Maroko. Musimy podpisać z państwem umowę musimy skontaktować się z nim i wszystko przygotujemy zdalnie, a obywatel Maroko przyjdzie do centrum wizowego w Maroko na oddanie danych biometrycznych i na pozostawienie paszportu. Koszt napisałem państwo na mail

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.