Jak wygląda moja sytuacja pod względem wyjazdu do rodziny do Szkocji, w Szkocji mieszka żona wraz z dziećmi rodzonego brata mojego nieżyjącego partnera.

Pytanie w szczegółach

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda moja sytuacja pod względem wyjazdu do rodziny  do Szkocji, nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z tamtejszym statusem dla mnie i synka i jak się za to wszystko zabrać. Sprawa wygląda tak, że w Szkocji mieszka żona wraz z dziećmi rodzonego brata mojego nieżyjącego partnera. Syn ma jego nazwisko, ja niestety nie, zmarł młodo i nie zdążyliśmy wziąć ślubu. Syn ma 2 latka. Proszę o wyjaśnienie mi sytuacji i jak się za to wszystko zabrać i określenie jak długo może to wszystko trwać.  Bardzo proszę o pomoc, dziękuję. Pozdrawiam, Karolina

Odpowiedź

Oferta  EU SETTLMENT WIZA wysłana na mail.

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.

Możemy pomóc z wiza do UK, mamy sporo różnych rodzajów wiz dlatego proszę dzwonić do nas 575314111 ,doradca w sprawie wiz do UK pomoże  panii pokieruje jaki rodzaj będzie dla pani najkorzystniejszy.

Сумма за открытие визы в Англию зависит от многих факторов. На какой срок виза? В каком типе будет рассмотрение ?  Свяжитесь с нами по телефонам 48 575 315 111 мы все это обсудим и подскажем самый лучший вариант для вас. 

W zależności jaki rodzaj wizy pasuje bardziej dla pani możemy zrobić sporo różnych firm z turystyczną Gościnna Wiza narzeczonej Wiza przyszłej małżonki itd. każdy z tych rodzajów ma inną płatność i inny Tryb rozpatrywania oraz długość.

Proszę dokładnie opisać co się dzieje  nam  na  pocztę , z tego co widzę prawdopodobieństwo oszustwa ze strony ROSIJ.

Możemy pomóc i dostać wizę połączeniu z rodziną UK i Pani zostanie na zawsze w Anglii ze swoim narzeczonym. Proszę dzwonić do nas pod telefonami podanymi na stronie.