Mieszkam w Polsce, natomiast mój chłopak mieszka w Szkocji gdzie posiada obywatelstwo. Dwukrotnie odrzucono wniosek o podpiecie mnie pod jego status z powodu niezalatwionych spraw w Polsce.

Pytanie w szczegółach

Mam do Państwa pytanie odnośnie wyjazdu do Szkocji. Mieszkam w Polsce, natomiast mój chłopak mieszka w Szkocji gdzie posiada obywatelstwo. Dwukrotnie odrzucono wniosek o podpiecie mnie pod jego status z powodu niezalatwionych spraw w Polsce. Po długim szukaniu powodu okazało się, ze posiadam wpis w rejestrze karnym. Są to grzywny, które zostały dawno opłacone jednakże wpisy nie uległy jeszcze zatarciu. Czy jeżeli złożymy na nowo aplikację zaznaczając ze byłam karana i dołączymy zaświadczenie w którym widnieje, ze grzywny są opłacone to czy w tym wypadku dostaniemy odpowiedź pozytywną? Dodam, że jesteśmy w nieformalnym związku i zależało nam na łączeniu rodzin. Nie chcemy składać wniosku jeżeli nie będzie szans na jego powodzenie, ponieważ utrudni to wtedy ewentualne odwiedziny. Czy jest coś co jeszcze możemy zrobić?
Pozdrawiam. 

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania......

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.

Możemy pomóc z wiza do UK, mamy sporo różnych rodzajów wiz dlatego proszę dzwonić do nas 575314111 ,doradca w sprawie wiz do UK pomoże  panii pokieruje jaki rodzaj będzie dla pani najkorzystniejszy.

Сумма за открытие визы в Англию зависит от многих факторов. На какой срок виза? В каком типе будет рассмотрение ?  Свяжитесь с нами по телефонам 48 575 315 111 мы все это обсудим и подскажем самый лучший вариант для вас. 

W zależności jaki rodzaj wizy pasuje bardziej dla pani możemy zrobić sporo różnych firm z turystyczną Gościnna Wiza narzeczonej Wiza przyszłej małżonki itd. każdy z tych rodzajów ma inną płatność i inny Tryb rozpatrywania oraz długość.

Proszę dokładnie opisać co się dzieje  nam  na  pocztę , z tego co widzę prawdopodobieństwo oszustwa ze strony ROSIJ.

Możemy pomóc i dostać wizę połączeniu z rodziną UK i Pani zostanie na zawsze w Anglii ze swoim narzeczonym. Proszę dzwonić do nas pod telefonami podanymi na stronie.