Mieszkam w Polsce, natomiast mój chłopak mieszka w Szkocji gdzie posiada obywatelstwo. Dwukrotnie odrzucono wniosek o podpiecie mnie pod jego status z powodu niezalatwionych spraw w Polsce.

Pytanie w szczegółach

Mam do Państwa pytanie odnośnie wyjazdu do Szkocji. Mieszkam w Polsce, natomiast mój chłopak mieszka w Szkocji gdzie posiada obywatelstwo. Dwukrotnie odrzucono wniosek o podpiecie mnie pod jego status z powodu niezalatwionych spraw w Polsce. Po długim szukaniu powodu okazało się, ze posiadam wpis w rejestrze karnym. Są to grzywny, które zostały dawno opłacone jednakże wpisy nie uległy jeszcze zatarciu. Czy jeżeli złożymy na nowo aplikację zaznaczając ze byłam karana i dołączymy zaświadczenie w którym widnieje, ze grzywny są opłacone to czy w tym wypadku dostaniemy odpowiedź pozytywną? Dodam, że jesteśmy w nieformalnym związku i zależało nam na łączeniu rodzin. Nie chcemy składać wniosku jeżeli nie będzie szans na jego powodzenie, ponieważ utrudni to wtedy ewentualne odwiedziny. Czy jest coś co jeszcze możemy zrobić?
Pozdrawiam. 

Odpowiedź

Odpowiedz w trakcie nadania......

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Jak najbardziej możemy państwu pomóc z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii, mając kartę pobytu państwo z Ukrainy nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii nie mając otwartych WIZ do wielkie Brytanię. Nasza Firma codziennie wspiera dziesiątki klientów obywateli Ukrainy którzy mieszkają w Polsce i możemy przygotować cały komplet dokumentów dla skutecznego uzyskanie potrzebnego rodzaju wizy do Wielkiej Brytanii.

Dostać wizę do UK dla Marokańczyka  - możemy  pomóc w uzyskaniu takiej wizy żeby Marokańczyk przyjechał nawet z samego Maroko. Musimy podpisać z państwem umowę musimy skontaktować się z nim i wszystko przygotujemy zdalnie, a obywatel Maroko przyjdzie do centrum wizowego w Maroko na oddanie danych biometrycznych i na pozostawienie paszportu. Koszt napisałem państwo na mail

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.