Wiza do Wielkiej Brytanii . Chcę aby dołączył do mnie mąż jako członek rodziny.Mąż dopiero odebrał kartę pobytu czyli nie mógł również podjąć pracy i nie mógł założyć konta w banku w Polsce

Pytanie w szczegółach

Znalazłam Państwa stronę na internecie, poszukując kogoś kto udzieliłby mi porady odnośnie wizy do Wielkiej Brytanii dla mojego męża.

Wraz z mężem z pochodzenia tunezyjczyk jesteśmy 5 lat po ślubie i w tym roku zdecydowaliśmy przenieść się z Tunezji do Polski na stałe. Mąż właśnie odebrał kartę pobytu, a ja otrzymałam właśnie atrakcyjną ofertę pracy w Anglii, z której chciałabym skorzystać. W związku z tym nasze plany uległy nagle zmianie i chcielibyśmy przenieść się do Anglii.

Na początku wyjadę ja, a następnie chcę aby dołączył do mnie mąż jako członek rodziny. I tu pojawiają się najważniejsze pytania, na które odpowiedzi nie można znaleźć na stronie Ambasady.

Mąż dopiero odebrał kartę pobytu czyli nie mógł również podjąć pracy i nie mógł założyć konta w banku w Polsce. Teraz gdy wiemy, że chcemy wyjechać, a do wniosku wizowego należy dołączyć wyciąg bankowy z ostatnich czterech miesięcy, czy taki wyciąg można załączyć z banku tunezyjskiego, gdyż mąż posiada tam stały dochód ponieważ posiada samochody na wynajem i tam regularnie otrzymuje wpływy na konto. Jak również w tym roku trzy samochody zostały sprzedane i na koncie widnieje spora gotówka. Czy taki wyciąg będzie brany pod uwagę jako zapewnienie, że będziemy mogli tam się utrzymać plus moja pensja? I jakie dokładnie dodatkowo dokumenty z naszej strony moglibyśmy dołączyć aby prawdopodobieństwo otrzymania wizy dla męża wzrosło? Czy zaproszenie dla męża będę mogła wystawić własnoręcznie czy tylko w Anglii rejestrując je w odpowiednim urzędzie ?

 

     Bedę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, gdyż bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat.

Odpowiedź

Jak najbardziej pomożemy

Proszę pobrać na naszej stronie wniosek za  link  em wypełnić ta wysłać do nas.

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Wiza do UK dla egipcjanina - oferta  została wysłana do ww mail.

Oferta dotycząca wiza do Anglii dla obywateli WIetnamu została wysłana na ww mail. 

Czy na pewno do Polski ? Uważam iż nastąpiło zamieszanie. Gdyż Pani chce zamieszkać razem z mężem w UK my mozemy pomoc i krok po kroku poprowadzić przez całą UK procedura.

Tak my mozemy pomoc z wiza UK EEA. Oferta zostala wyslana na mail do Pana.

Najmniesza z istniajacyh Angelskich wiz jest wydawana na okres 180 dni,

Indonezyjczycy mieszkający w Polsce koniecznie potrzebują wizy do Anglii! 

Nie można przejść z wizy turystycznej na wizę pracowniczą w Wielkiej Brytanii, tylko osoba, która była zaangażowana w prywatne przedciebiorstwo, tj. potencjalny przedsiębiorca; może przejść na wizę dla przedsiębiorców Tier 1, w przeciwnym razie nie ma możliwości przejścia z wizy turystycznej na wizę pracowniczą UK.

Majac UK VISA - Tak  moze Pan. Majac tylko karta - nie! 

Oferta odnosnie wiz do UK dla obywatela Marokko zostala wyslana na mail do Pani!

Zaproszenie może wystawić osoba która sfinansuje pobyt Pana w Anglii. Ale nigdy nie trzeba  liczyć iż na  podstawie zaproszenie automatycznie dostanie wiza. Ambasada UK zawsze patrzy na całą wizowa historia i akceptuje  czy nie akceptuje  wniosek. My ze swej strony możemy pomóc w przygotowaniu wszystkiego zeby Pan z gruzji na pewno dostał UK visa.

Znaleźć pracodawce w UK który wystawił zezwolenie na pracę w Anglii, na podstawie czego pomożemy dostac pracownicza wiza UK. Po uzyskaniu pozwolenia na pracę w Anglii prosze zgłaszać się do nas, poprowadzimy całą sprawę aż do skutku,

Trzeba zobaczyć cały komplet dokumentów na podstawie których próbuje Pani dostać UK wiza. Ciężko zrozumieć czego żądają  nie widząc kompletu dokumentów. 

Małżeństwo. EEA UK WIZA. UK Permit RESIDENCE na 3 lata w Anglii. Wszystko możemy prowadzić.

Nie ma znaczenia gdzie zawarte małżeństwo. Zeby legalnej pracowac w Anglli zachecamy od poczatku prawidłowo podchodzić do tematu. My poprowadzimy  sprawe od początku do samego końca, naipierw uzyskanie EEA UK wiza,  oraz po wizie pomożemy z PERMIT RESIDENCE IN GREAT BRITAIN.

Otrzymanie studentskiej angielskiej wizy jest nie proste z powodu niestabilnej sytuacji życiowej wnioskodawcy. Z tego powodu zachęcamy do współpracy z nasza firma ktora poprowadzi Pani! 

Ukrainiec który posiada kartę tymczasowego lub stałego pobytu w Polsce musi KONIECZNIE mieć Angielska widze zeby wyjechac do UK.

Pan potrzebuje UK VISA. Na podstawie Polskiej karty pobytu nie wejdzie Pan do UK.

Odpowiedz wraz z oferta wspolpracy odnośnie UK VISA zostala wyslana na mail do Pani.

Tak zaproszenie do Anglii Pani potrzebuje ! Ale nigdy nie można liczyć że dostanie wiza UK tylko mając jedynie zaproszenie! My ze swojej strony wszystko zrobimy żeby Pani dostała wiza ! Cała współpraca może być przez nasze biuro w Moskwie! 

Trzeba poczekać uchwały porozumienia BREXITu wtedy mozna powiedziec jaki proces będzie.

Nie ma żadnego problemu! Robimy dużo WIZ BRYTYJSKICH dla obywateli Ukrainy! Prosze przekazac nasz adres Pani z Ukrainy wszystko Pani wytłumaczymy jak wygląda współpraca i prowadzimy cały proces!Nasz  TEL 48 575 315 111

Wiza biznesowa do UK robi się w ciągu 15 lub 5 dniach! Gdy płacimy więcej  - szybciej wiza się robi! My ze swej strony robimy dużo wiz Brytyjskich dla cudzoziemców którzy mieszkają legalnie w RP. Prosze dzwonnic  575 315 111 lub wyslaс mail do nas. Podeszlemy oferta wspolpracy z nasza firma! I

Доброго дня! Мы можем профессионально подготовить ваши документы на визу в Англию,чтобы вероятность получения визы в Великобританию увеличилась  до 99 %! Звоните!

Dostanie UK WIZY nie jest łatwe! Wszystko zależy nie tylko od jednego dokumentu ile zarabia w ciągu roku! Oficery wizowe ambasady UK biora pod uwage  wszystkie dokumenty cały zebrany zestaw! Ny ze swojej strony pomagamy we wszystkim żeby skutek dostania wizy Uk był jak największy! Zachęcamy do współpracy!

Trafił Pan na oszustów! Którzy chcą tylko od Pana kasę tłumacząc to różnymi sposobami ktoś mówi iż nie dostanie wize, inna mowie ze nie wpuścił ją na lotnisko i nawet może Panu wysłać jakąś zrobiony w Photoshopie wzór UK wizy jako dowód. Dużo osób z UK piszą do nas w tej kwestii!  UWAGA !!!!! Nic takiego nie istnieje - żadna ambasada UK lub centrum wizowy UK nie wymaga posiadanie pieniędzy w formie gotówkowej oraz straż lotniskowa nigdy tego nie prosi!
Minęły już lata 90 kiedy naprawde forma gotówkowa była podstawa wpuscienia na poklad. Nasza firma też poluje na tych oszustów ale jest bardzo sprytni. Prawdopodobnie pracują po całej Rosji ! Dobrze mówią  po Polsku!