Wiza do Jersey

Wizy

  Wizy turystyczne na Jersey dla Polaków nie są wymagane - obowiązuje tam ruch bezwizowy.

  Jeśli obywatel polski potrzebuje wizy pracowniczej na Jersey, możemy pomóc w jej uzyskaniu.
  Proces rejestracji trwa 2 tygodnie od dnia przekazania danych biometrycznych.

  1. Cena usług - 890 zł
  2. Opłata konsularna - 230 euro
  3. Miejsce składania biometrii - Warszawa

  Jersey ma dość specyficzny status - wyspa ta nie jest niepodległym państwem, ale też nie jest częścią Wielkiej Brytanii. Niemniej jednak wymagania wizowe i zasady wjazdu są zgodne z przepisami obowiązującymi w Wielkiej Brytanii.

  Wiza do Jersey nie jest wymagana:

  • Jeśli jesteś obywatelem brytyjskim lub irlandzkim;
  • Jeśli masz wizę do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Guernsey lub Manx
  • (ale w przypadku zatrudnienia na Jersey i tak trzeba będzie wyrobić lokalne pozwolenie na pracę);
  • Jeśli jesteś obywatelem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub Szwajcarii i planujesz pobyt na Jersey do 6 miesięcy.

   

  WIZA na wjazd i pobyt na Jersey jest WYMAGANA:

  • Dla obywateli wszystkich krajów z wyjątkiem Wielkiej Brytanii lub Irlandii oraz obywateli wszystkich krajów, którzy posiadają wizę do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Guernsey lub Man.
  • Dla obywateli Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii, którzy planują pobyt na Jersey na dłużej niż 6 miesięcy.

  Czyli jeśli jesteś obywatelem Ukrainy i nie masz wizy brytyjskiej - musisz starać się o wizę na wjazd na Jersey, bo Ukraina nie należy do EOG. Wiza Schengen na pobyt na Jersey również nie jest odpowiednia.

  Dlatego żeby podjąć pracę na terenie Jersey niezbędne będzie wydanie wizy na podstawie zezwolenia na pracę wydane przez ministerstwa Jersey

   

   

  ...Bo Jersey to naprawdę wyjątkowa kraina Wysp Normandzkich, wspaniały punkt na morskim szlaku między Wielką Brytanią a Francją. To miejsce jest szczególne, bo wchłonęło kulturę obu krajów, harmonijnie je łączy - i dzięki temu tworzy coś nowego i ciekawego dla turystów z całego świata.

  Jersey ma skomplikowany status: wyspa nie jest częścią Zjednoczonego Królestwa, ale nie jest też niepodległym państwem. Dlatego też pojawia się wiele pytań o to, jak się tam dostać, a żeby nie szukać odpowiedzi na własną rękę - zgłoś się po pomoc do naszych specjalistów. Przeprowadzą oni szczegółowe konsultacje w Twojej sprawie i zapewnią wysokiej jakości pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

  Z Nikitą First przygotowanie się do wyjazdu służbowego lub turystycznego na Jersey będzie łatwe i bezstresowe. Zaskocz siebie i swoich znajomych - zwiedzaj świat i spędź czas na wyjątkowej wyspie na kanale La Manche!

Pośrednictwo

  RODZAJE WIZ:

   

  • turystyczna - wiza na pobyt do 6 miesięcy.
  • praca - na podstawie zatrudnienia na Jersey (z pozwoleniem na pracę)
  • Student - wydawane na podstawie nauki i na okres dłuższy niż 6 miesięcy
  • wiza na łączenie rodzin

  Eksperci wizowi NIKITA FIRST zajmują się przygotowaniem dokumentów dla wszystkich rodzajów wiz do Jersey.

Wniosek

 • Aby rozpocząć pracę nad wizą na Jersey, należy podpisać umowę z naszą firmą, a także zapłacić za usługi (patrz cena na stronie internetowej) oraz opłatę konsularną (patrz OPŁATY).
  Następnie niezwłocznie przystąpimy do przygotowania pakietu dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy na Jersey, a także poinformujemy Państwa, kiedy umówimy się na spotkanie w Twojej sprawie w konsulacie UK.
   
  W przyszłości konieczna będzie obecność w Warszawie w celu odwiedzenia naszego biura i złożenia danych biometrycznych (odcisków palców) w centrum składania wniosków wizowych.
   
  Jeśli potrzebujecie wizy pracowniczej na Jersey, obowiązkowe jest posiadanie pozwolenia na pracę z Jersej. Musi on zostać uzyskany przez pracodawcę w formie elektronicznej od Justice and Home Affairs Customs and Immigration Service.
  Również w centrum wizowym należy podać szereg pozycji kwestionariusza, takich jak adres przyszłego zamieszkania na Jersey, adres miejsca pracy, historia zatrudnienia i turystyki itp. 
   
  Nasi specjaliści zajmują się również prawidłowym wypełnieniem kwestionariusza oraz tworzeniem niezbędnego pakietu dokumentów.

Wzor wizy

  Zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych Jersey będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Wyjątkowe położenie wyspy i jej klimat przyczyniają się do różnorodności flory, dzięki czemu jest to wspaniałe miejsce do pracy i wypoczynku.
  Jersey to naprawdę wyjątkowa kraina Wysp Normandzkich, wspaniały punkt na morskim szlaku między Wielką Brytanią a Francją. To miejsce jest szczególne, bo wchłonęło kulturę obu krajów, harmonijnie je łączy - i dzięki temu przyciąga turystów z całego świata.

  Z Nikitą First przygotowanie się do podróży służbowej lub rekreacyjnej do Jersey będzie łatwe i bezstresowe. Zaskocz siebie i swoich znajomych - poznaj świat i spędź czas na wyjątkowej Wyspie Kanałowej!

Opinie

Opinie o firmie "NIKITA FIRST"

Dziękuję bardzo.  Super spólka. Super kolektyw. 15-03-2024

Ocena:
5

Odpowiedź eksperta:
Dziekujemy!
14.03.2024