Wiza o prace lub wiza malzenska dla Marokanczyka w UK. Ja Polka 50 lat przebywajaca w UK od 4 mcy. On 26 lat, Maroko

Pytanie w szczegółach

Witam serdecznie, Mam 50 lat, jestem Polka, od 4 mcy mieszkam I pracuje w Oxfordzie. Od 7 lat jestem w zwiazku z Marokanczykiem, mlodszym 26 lat. Kilka lat temu wyslalam mu zaproszenie do Polski, dwukrotnie nie dostal wizy. Ja zylam w Maroku 6 mcy, ale to nie jest miejsce dla mnie. Do tej pory nie wzielismy slubu poniewaz bylam juz mezatka I wiem, ze to tylko papier. On jest co prawda muzulmaninem, ale nic na sile. Wrocilam do Europy, ale ciezko nam zapomniec o sobie. Postanowilismy, ze on przyjedzie do mnie, ale jak to zrobic? Najlepsza bylaby wiza o prace, ostatecznie juz chyba zdecydowalam sie na slub. Tylko jak, gdzie, kiedy, w jakiej kolejnosci? W gre wchodzi UK. Prosze o pomoc. Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie.
Elzbieta

Odpowiedź

Jak naibardzej poprawadzimy caly proces EEA UK WIZA  UWAGA Oferta wraz z umowa współpracy odnośnie pomocy z UK WIZA została wysłana  do Pani na mail! Zachęcamy do współpracy! !!! Pojedyncze błędy w dokumentacji niezbędnej do wydania wizy wykluczają jej otrzymanie.W nawiązaniu do naszej oferty ! Chcemy zaznaczyć, że wszystko robimy my !

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Nie łatwo. Możemy pomoc z innym rodzajem UK wizy który tez z dostępem do rynku pracy w Anglii . Proszę dzwonić do nas w biuro.

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.

Możemy pomóc z wiza do UK, mamy sporo różnych rodzajów wiz dlatego proszę dzwonić do nas 575314111 ,doradca w sprawie wiz do UK pomoże  panii pokieruje jaki rodzaj będzie dla pani najkorzystniejszy.

Сумма за открытие визы в Англию зависит от многих факторов. На какой срок виза? В каком типе будет рассмотрение ?  Свяжитесь с нами по телефонам 48 575 315 111 мы все это обсудим и подскажем самый лучший вариант для вас. 

W zależności jaki rodzaj wizy pasuje bardziej dla pani możemy zrobić sporo różnych firm z turystyczną Gościnna Wiza narzeczonej Wiza przyszłej małżonki itd. każdy z tych rodzajów ma inną płatność i inny Tryb rozpatrywania oraz długość.

Proszę dokładnie opisać co się dzieje  nam  na  pocztę , z tego co widzę prawdopodobieństwo oszustwa ze strony ROSIJ.

Możemy pomóc i dostać wizę połączeniu z rodziną UK i Pani zostanie na zawsze w Anglii ze swoim narzeczonym. Proszę dzwonić do nas pod telefonami podanymi na stronie.