Moja partnerka jest w Filipinach. Czy mogę ściągnąć moją dziewczynę do Anglii? Jak działa proces wizy w filipinach dla niej?

Pytanie w szczegółach

Mieszkam w Wielkiej Brytanii od 6 lat. Moja partnerka jest w Filipinach. Czy mogę ściągnąć moją dziewczynę do Anglii? Jak działa proces wizy w filipinach dla niej?Czy moja partnerka otrzyma wize jeżeli nie bylem w filipinach? Jest możliwa wiza pracownicza?

Odpowiedź

Wiza do Anglii na odległości. Jak pracujemy zdalnie:
- konsultujemy się przez e-mail lub telefon,
- wysyłamy wzory dokumentów,
- załadujemy listu dokumentów i tłumaczeń do systemu imigracyjnego UK VISAS SERVICE.
- wypełniamy formularze ambasady UK i umawiamy się na ich złożenie w potrzebnym kraju w najbliższej  Ambasadzie Brytyjskiej,
- płacimy opłatę konsularną online,
- Wysyłamy Państwu pocztą elektroniczną kompletny, gotowy pakiet dokumentów wraz z mapą/schematem i instrukcjami dotyczącymi procedury składania dokumentów, wystarczy je tylko wydrukować. Odebrany paszport Państwa, ale w większości krajów wspieramy usługę kurierską polegającą na dostarczaniu dokumentów po rozpatrzeniu i podjęciu decyzji, więc nie jest to wcale kwestia konieczna.

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Jak najbardziej możemy państwu pomóc z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii, mając kartę pobytu państwo z Ukrainy nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii nie mając otwartych WIZ do wielkie Brytanię. Nasza Firma codziennie wspiera dziesiątki klientów obywateli Ukrainy którzy mieszkają w Polsce i możemy przygotować cały komplet dokumentów dla skutecznego uzyskanie potrzebnego rodzaju wizy do Wielkiej Brytanii.

Dostać wizę do UK dla Marokańczyka  - możemy  pomóc w uzyskaniu takiej wizy żeby Marokańczyk przyjechał nawet z samego Maroko. Musimy podpisać z państwem umowę musimy skontaktować się z nim i wszystko przygotujemy zdalnie, a obywatel Maroko przyjdzie do centrum wizowego w Maroko na oddanie danych biometrycznych i na pozostawienie paszportu. Koszt napisałem państwo na mail

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.