Witam mam partnera w Polsce z córką planujemy być razem i wsiąść ślub obecnie partner jest w separacji. Chce żeby zamieszkaliśmy razem w Szkocji jak najszybciej. O jaką wizę mogę się starać i jakie są koszta całej sprawy.

Pytanie w szczegółach

Witam mam partnera w Polsce z córką planujemy być razem i wsiąść ślub obecnie partner jest w separacji. Chce, żebym zamieszkaliby razem w Szkocji jak najszybciej. O jaką wizę mogę się starać i jakie są koszta całej sprawy. Mój partner ma przeszłość kryminalna obecnie os trzech lat jest na wolności czy to utrudni sprawę nie zna angielskiego.pozdrawiam Malwina

Odpowiedź

W trakcie.....

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.