Mieszkam w UK od dziesięciu lat oraz mam status osadnika. Moja zona jest obywatelka Nepalu. Czy orientuje się Pan może jak długo obecnie zajmuje czas oczekiwania na decyzje?

Pytanie w szczegółach

Witam. Mieszkam w UK od dziesięciu lat oraz mam status osadnika. Moja zona jest obywatelka Nepalu. Złożyliśmy wniosek o przyznanie jej EUSS Family Permit 16.09.2021. Nadaj czekamy na decyzje. Na maile z zapytaniem o termin do UKVI otrzymuje odpowiedzi ze wiza czeka na decyzje ale nie da sie okreslic kiedy to nastąpi. Czy orientuje się Pan może jak długo obecnie zajmuje czas oczekiwania na decyzje? Z góry dziękuje za pomoc, serdecznie pozdrawiam.

Odpowiedź

Czekac trzeba na odpowiedz po EUSS Family Permit od 60 do 90 dni.

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Możemy pani pomóc z każdym z rodzajów wiz do UK. Wiza studencka do UK  Wiza Pracownicza do Wielkiej Brytanii Wiza połączenie z rodziną w UK.

Lista pracodawców w Anglii  została wysłana pani na mail

Jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do Wielkiej Brytanii oferta do pani wysłana na mail

Dzień dobry jak najbardziej możemy pomóc w uzyskaniu wizy do UK dla pani z Rosji proszę dzwonić do nas pod numerem 575 315111 wszystko zrobimy 

Визу можем сделать в течение 20 рабочих дней связывать и с нами по телефону все под готовим и сделаем!

Jak najbardziej możemy pomóc z wizją połączeniu z rodziną w Anglii proszę o telefon do naszych doradców

W przypadku gdy Pan posiada zezwoleńie od pracodawcy z UK i pracodawca ma  licenzja na zatrudnienie ocekrajowców, możemy pomóc z wyrobieniem wizy pracowniczej.

Tak mozemy pomoc z wiza rodzinna do UK. Oferta zostala wyslana na ww mail.

Aby uzyskać wizę do Anglii, należy zebrać pewną listę dokumentów, wypełnić wniosek aplikacyjny poprawnie zgodnie z przepisami i wypełnić formularz online. Postępując zgodnie z wytycznymi Ambasady, wtedy macie szanse na otrzymanie wizy jak i dostac odmowe w przypadku gdyz polpelnicie blad. Nasza firma pomoze we wszystkim.