Czy jeśli wezmę ślub cywilny w Algeri z algericzykiem mieszkam w Szkocji i mam status stały czy mój mąż będzie mogł pracować i przyjechać ze mną do Szkocji

Pytanie w szczegółach

Dzień dobry moje pytanie czy jeśli wezmę ślub cywilny w Algeri z algericzykiem mieszkam w Szkocji i mam status stały czy mój mąż będzie mogł pracować i przyjechać ze mną do Szkocji pozdrawiam napisalam do Pana,ale nie otrzymalam odpowiedzi,wiem ,ze jest Pan zajety bardzo ,ale bardzo Pana orosze o pomoc..actual ie jestem po slubie.jestem Polka,ktora mieszka w Anglii.wzielam slub w Turcji .moj mąż jest pochodzenia Algierskiego  I mieszka w Algerii.jestesmy po slubie 2 miesiace.chcialabym ,aby moj mąż jak najszybciej  przyjechal tutaj do mnie  Anglii  na stale.jak mozemy zdobyc wize,jakich dokumentow potrzebujemy,I jaki czas jest oczekiwania na wize.czy moze Pan nam pomoc?jaka bylaby cena I ile czasy trwaloby zakatwienie wszystkich dokumentow  lqcznie z iczekuwaniem na wize. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.pozdrawiam.Serdecznie Stefania 

Odpowiedź

Obywatel Algierii po szlubie musi dostać wizę do UK , wtedy pojedzie do pani do Szkocjj.

Konsultacje i odpowiedzi

Inne kwestie o Wielkiej Brytanii dla cudzoziemców

Homes for Ukraine sponsorship scheme - sporo robimy wiz dla obywateli Ukrainy po tej programy dla Ukraińców. Oferta została wysłana  na mail.

UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)

MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)

Виза в Англию для гражданки Украины - без проблем. наше предложение  высылаем вам на почту.

Wiza do UK jest konieczna. Możemy pomoc i załatwić wszystko nawet dla obywatela ktory przebywa w Tunezji.

WIZA DO UK - EU Settlement Scheme (settled and pre-settled status) DO UK  - DLA  POLAKÓW I CUDZOZIEMCÓW oferta została wysłana na mail.

EU Settlement Scheme  - 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 123 euro.

Nie łatwo. Możemy pomoc z innym rodzajem UK wizy który tez z dostępem do rynku pracy w Anglii . Proszę dzwonić do nas w biuro.

Po domowe w wizie UK - tez w stanie pomoc. Oferta wysłana na mail.

Английская виза. Да конечно мы вам поможем. Звоните к нам в офис 48575315111

EU Settlement Scheme 2.499,00 zł netto  ( 60 dni na decyzja) FEES - 00.
UK PARTNER WIZA  - 2.499,00 zł netto  + 2000 EURO FESS ( 90 dni) bez wyjazdu z UK to znaczy iż od razu stara się pan/i o status. UWAGA! ( Tylko dla męża lub narzeczonej/go obywatela UK)
MARRIAGE WIZA -  1.499,00 zł netto + FESS 227 euro( trzeba potem załatwiać wiza żony)
WIZA PRACOWNICZA SKILLED WORKER 900 zl( TRZEBA NUMER COS PRACODAWCY ) + 300 EURO FEES

Oferta zostala wysłana na miał do Pani. la osób, które pragną odwiedzić Wyspy Brytyjskie (niezależnie od czasu przebywania na terenie Wysp), wystarczające jest posiadanie wizy Schengen, należy uzyskać konkretną wizę do Wielkiej Brytanii.