Wiza do Nigerii dla cudzoziemców i Polaków

Wizy

  Wizy do Nigerii : turystyczne, gościnne, biznesowe 48575315111

  Nasza firma NIKITA FIRST pomoże w załatwieniu wiz do Nigerii dla Ukraińców, obywateli Rosji, Białorusi i Polski oraz wszystkich obywateli Unii Europejskiej, którzy planują odwiedzić Nigerię.


  Rodzaje wiz, które mogą być wydane, są podzielone na wizy zwykłe (obejmują one wizy tranzytowe i wizy dla odwiedzających), wizy biznesowe, wizy turystyczne, wizy dla osób zatrudnionych tymczasowo, wizy dyplomatyczne i tak zwane "wizy uprzywilejowane", które są wydawane urzędnikom państwowym udającym się do Nigerii z oficjalną wizytą.

  Wszystkie wizy wydawane przez nigeryjskie placówki dyplomatyczne i konsulaty są wizami jednokrotnego wjazdu, podlegają opłatom konsularnym (z wyjątkiem wiz dyplomatycznych i "uprzywilejowanych") i są wydawane na okres do 3 miesięcy. W praktyce przy kontroli granicznej, oprócz stempla wjazdowego, umieszcza się stempel określający dozwolony okres pobytu na terytorium Nigerii (maksymalnie do 30 dni od przyjazdu). W przypadku konieczności przedłużenia okresu pobytu w Nigerii poza dozwolony okres, należy skontaktować się z Nigeryjskim Urzędem Imigracyjnym.

  Należy również przestrzegać tej zasady, aby uniknąć problemów przy wyjeździe z kraju, jeśli wiza nigeryjska nie wygasła jeszcze po zakończeniu przyznanego okresu pobytu. W celu ponownego wydania wizy na nowy okres należy również złożyć wniosek do Migration Authority of Nigeria.
  Obywatele przybywający do Nigerii w celu podjęcia pracy krótkoterminowej (do 1 roku) muszą zarejestrować się w Nigeryjskim Urzędzie Migracyjnym w celu uzyskania tymczasowego pozwolenia na pracę.


   

   

   

Pośrednictwo

  Wizy do Nigerii : turystyczne, gościnne, biznesowe   48575315111

  1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ - formalna umowa na świadczenie usług wizowych, zarówno korporacyjna, jak i odrębna dla każdej usługi wizowej;
  2. Łatwość zapłaty za usługi gotówką lub przelewem, jak kto woli;
  3. szybkie przygotowanie dokumentów  (od 3 dni)
  4. konsultacje i przygotowanie do przekroczenia granicy zgodnie z ustawą Ukrainy "O porządku wyjazdu z Ukrainy i wjazdu na Ukrainę obywateli Ukrainy" (dostępność dokumentacji uzupełniającej, zasady pierwszego wjazdu i pobytu, obliczanie liczby dni na 90 dni w półroczu itp;)


  Uzyskanie wizy do Nigerii jest niezbędne do odwiedzenia tego kraju. Nigeria jest najludniejszym krajem w Afryce i istnieje wiele cech i wymagań, które należy rozważyć przed podróżą do Nigerii.
  Aby otrzymać nigeryjską wizę wbitą do paszportu, należy przygotować dość imponujący zestaw dokumentów. Z pełną listą dokumentów można zapoznać się kontaktując się z naszymi managerami. Z listy dokumentów należy wyróżnić zaświadczenie o szczepieniu przeciwko żółtej febrze. Pamiętaj, że to szczepienie nie jest tylko na pokaz, to ostateczny dowód na to, że jesteś zdrowy i żyjesz.


  Z firmą NIKITA FIRST uzyskanie wizy w dowolnym miejscu na świecie stanie się rzeczywistością. Zamówienie z nami wizy do Afryki jest proste: wystarczy zostawić zapytanie na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie. Zawsze możesz zapytać nas o terminy składania wniosków wizowych i ceny wiz do Nigerii.
  Obsługujemy wszystkie rodzaje wiz (wizy turystyczne, wizy biznesowe, wizy multi, wizy tranzytowe i inne rodzaje wiz) i znamy wszystkie niuanse wydawania wiz do każdego kraju na świecie. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć wizy do kraju przeznaczenia, zawsze jesteśmy gotowi zaoferować Ci alternatywne opcje rejestracji wiz, dzięki czemu Twoje plany pozostaną niezmienione.


  Oczywiście, planując podróż do innego kraju, trzeba zadbać o załatwienie wizy, a nasi doświadczeni pracownicy są tu po to, aby pomóc Ci w załatwieniu wszystkich formalności i administrować procesem ubiegania się o wizę, a także uczynić go niezwykle szybkim.
  Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy wizowe, problemy z wizami wielokrotnymi, w tym wcześniejsze odmowy

   

Wniosek

 • Wizy do Nigerii : turystyczne, gościnne, biznesowe   48575315111

  Dokumenty do wizy w NIGERIA:

  1. Paszport
  2. Formularz zgłoszeniowy
  3. 2 zdjęcia paszportowe
  4. kopia biletu powrotnego
  5. Zaproszenie
  6. do celów tranzytu -bilety i wizy do innych krajów
  7. W przypadku dzieci - kopie aktów urodzenia z nazwiskami rodziców
  8. pokwitowanie z hotelu
  9. Test na AIDS
  10. szczepienie przeciwko malarii, szczepienie przeciwko żółtej febrze
  11. Wpłata opłaty konsularnej

  Dokumenty, składane przez cudzoziemców w celu uzyskania wizy nigeryjskiej, obejmują zazwyczaj dwa prawidłowo wypełnione formularze wniosku wizowego wraz z dwoma kolorowymi zdjęciami o wymiarach 3×4 cm, pismo o wydanie wizy od organizacji zapraszającej lub osoby prywatnej, kopię biletu lotniczego, kopię umowy o pracę lub dokument powołania na odpowiednie stanowisko (w przypadku wizy pracownika tymczasowego), notę z ambasady, organizacji międzynarodowej lub ministerstwa (w przypadku wizy dyplomatycznej), pozwolenie na wjazd na terytorium państwa trzeciego (w przypadku wizy pracownika tymczasowego). W niektórych przypadkach wymagane jest również przedstawienie dowodu posiadania wystarczających środków na pokrycie kosztów bieżących podczas pobytu w Nigerii.

Wzor wizy

  Wizy do Nigerii : turystyczne, gościnne, biznesowe   48575315111

   


  Obywatele Ukrainy potrzebują wizy, aby wjechać do Nigerii.
  Minimalny okres oczekiwania na wizę to 2-3 dni.
  Okres ważności wizy przy wjeździe wynosi 90 dni.
  Nie dopuszcza się tranzytu bezwizowego.
  Dzieci poniżej 16 roku życia muszą być wpisane do wizy rodziców (matki).

  Dokumenty do wjazdu


  Przy przekraczaniu granicy należy okazać paszport z wizą wjazdową i wypełnić kartę imigracyjną, w której należy podać imię i nazwisko, płeć, datę i miejsce urodzenia, narodowość, zawód, adres stałego zamieszkania, adres w Nigerii, dane paszportowe, czas pobytu, cel podróży, miejsce wyjazdu i numer lotu. Obywatele z paszportami krajowymi są rejestrowani w Rejestrze Cudzoziemców w miejscu zamieszkania.
  Nie ma ograniczeń w podróżowaniu dla obywateli Ukrainy.
  Zaleca się przedstawienie świadectwa szczepienia przeciwko żółtej febrze.

   

   

   

Konsultacje i odpowiedzi

Opinie

Opinie o firmie "NIKITA FIRST"

Dziękuję bardzo.  Super spólka. Super kolektyw. 15-03-2024

Ocena:
5

Odpowiedź eksperta:
Dziekujemy!
14.03.2024

Ważne dokumenty

Szukaj w serwisie

Doradca w sprawach Nigerii

Konsultacje i odpowiedzi

Tak, zaproszenie dla uzyskanie wizy do NIgerii zawsze jest potrzebne! My ze swej strony mozemy pomoc w uzyskanie WIZY DO NIGERII...

 600 USD  = ta wiza TVP u Pani w ciągu  5 dni+ trzeba NITEL