Wiza do Rosji dla Polaków i cudzoziemców

Wizy

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Wizy do Rosji dla Polaków i cudzoziemców:

  Wsparcie wizowe dla obywateli polskich i cudzoziemców przebywających w Polsce do Rosji.
  Głównym kierunkiem naszej pracy jest wsparcie wizowe dla obcokrajowców pragnących odwiedzić Federację Rosyjską. Posiadamy pełną wiedzę na temat ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej, traktatów międzynarodowych, ale co ważniejsze - praktyki rejestracji zaproszeń i wiz w Rosji dla cudzoziemców i obywateli polskich.
  W zależności od celu wizyty, możemy zaoferować kilka opcji uzyskania wiz dla Polaków i cudzoziemców. Nasi konsultanci pomogą wam wybrać rodzaj wizy do Rosji, który jest idealny do Państwa  celów. Po otrzymaniu informacji potrzebnych do uzyskania wizy do Rosji dla cudzoziemców, poinformujemy Państwa jak najszybciej, kiedy Państwa zaproszenie będzie gotowe. Szybkość wystawiania zaproszenia do Rosji zależy od rodzaju wizy, którą wybierzesz. Po zapłaceniu za nasze usługi będziesz musiał tylko poczekać, aż Twoje zaproszenie będzie gotowe.
  Oferujemy:
  Wsparcie wizowe dla turystów zagranicznych jest zaproszeniem turystycznym na krótkie podróże do Rosji.
  Cudzoziemcy przyjeżdżający w celach służbowych lub chcący po prostu uzyskać wizę długoterminową w Rosji - zaproszenia biznesowe na okres do 1 roku z wieloma wpisami.
  Wsparcie prawne w zakresie zatrudniania pracowników zagranicznych: zezwolenia na pracę, zaproszenia do pracy w Rosji.
  Pomoc w sporządzaniu powiadomień o przybyciu cudzoziemców.

   

  Załatwienie wizy turystycznej do Rosji dla Polaków i cudzoziemców:


  Proces ubiegania się o wizę turystyczną do Rosji dla Polaków i cudzoziemców nie jest szczególnie trudny, ale niektóre punkty należy rozważyć bardziej szczegółowo. Przypomnijmy, że cudzoziemiec pragnący przyjechać do Federacji Rosyjskiej powinien zwrócić się do jednego
  z rosyjskich konsulatów o wizę. Nie ma możliwości uzyskania wizy turystycznej w Rosji. Z reguły, aby uzyskać wizę turystyczną do Rosji, wymagany jest następujący pakiet dokumentów:

  • paszport;
  • wypełniony formularz wniosku;
  • Zdjęcia;
  • Ubezpieczenie zdrowotne (na życzenie);
  • Zaproszenie turystyczne.

  Zazwyczaj pierwsze punkty nie wywołują pytań wśród gości zagranicznych i mogą samodzielnie przygotować dokumenty, będąc w kraju zamieszkania. W przypadku zaproszenia turystycznego, które będzie podstawą do wydania wizy rosyjskiej, goście powinni skontaktować się z biurem podróży, które załatwia ta wiza dla Państwa.
  Firma NIKITA FIRST posiada wszystko dzięki czemu można bezpiecznie skontaktować się z nami w celu uzyskania zaproszenia turystycznego, które nasi specjaliści przygotują w możliwie najkrótszym czasie, zgodnie z wszelkimi wymogami i standardami międzynarodowymi.

   

  Koszt i warunki uzyskania wizy turystycznej do Rosji.


  Całkowity koszt wizy turystycznej do Rosji składa się z kwoty opłaty konsularnej i kosztu vouchera turystycznego / zaproszenia.
  Wysokość opłaty konsularnej może się różnić w zależności od kraju, dlatego zalecamy, aby sprawdzić te informacje na stronie internetowej danego konsulatu, w którym planujecie składać wniosek lepiej skontaktować się z pytaniem w celu uzyskania wizy turystycznej w Rosji.
  Informacje o większości rosyjskich konsulatów za granicą można znaleźć na stronie internetowej.
  Terminy rozpatrywania wniosków mogą się również różnić w zależności od tego, gdzie uzyskujecie wizę.
  Zaproszenie turystyczne, na podstawie którego wydawana jest wiza, wystawiane jest przez naszą firmę. Dla Państwa wygody będzie on( voucher)  gotowy w dniu płatności tak szybko, jak to możliwe.


   

Pośrednictwo

  Kiedy można uzyskać wizę turystyczną do Rosji?


  Po pierwsze, gdy cudzoziemiec planuje odwiedzić Rosję jako turysta na krótki okres czasu (do 1 miesiąca).
  Często wiza turystyczna jest doskonałym substytutem wizy prywatnej do Rosji, wydawanej na zaproszenie osoby fizycznej, ponieważ jest wydawana łatwiej, taniej i szybciej.
  W niektórych przypadkach wiza turystyczna do Rosji jest wydawana zamiast wizy biznesowej (biznesowej), gdy cudzoziemiec musi odwiedzić Rosję raz na krótko.
  Rezultat:
  Wiza turystyczna do Federacji Rosyjskiej jest wydawana w konsulacie rosyjskim za granicą.
  Podstawą do wydania wizy turystycznej jest voucher i potwierdzenie wyjazdu zagranicznego turysty, czyli zaproszenie turystyczne.
  Zaproszenie turystyczne jest jedynym dokumentem, który firma załatwiająca jest zobowiązana przekazać obcokrajowcowi.
  Na stronie internetowej danego konsulatu należy uzyskać pełne i dokładne informacje o innych niezbędnych dokumentach, warunkach uzyskania wizy, wysokości opłaty konsularnej oraz konieczności potwierdzenia rezerwacji hotelu i oryginalnego zaproszenia.
  Konsulaty różnych krajów mogą mieć inne wymagania w warunkach składania dokumentów wizowych. Jeśli zamierzacie  złożyć wniosek na długo przed datą otwarcia wizy, sprawdźcie w konsulacie, ile czasu zajmuje im zaakceptowanie Pańskich dokumentów.
  Wiza turystyczna może być wygodną alternatywą dla wizy prywatnej lub służbowej w Rosji.

Wniosek

 •  

   

Wzor wizy

  Opinie

  Opinie o firmie "NIKITA FIRST"

  Dziękuję bardzo.  Super spólka. Super kolektyw. 15-03-2024

  Ocena:
  5

  Odpowiedź eksperta:
  Dziekujemy!
  14.03.2024

  Good Job!!

  Ocena:
  5

  Odpowiedź eksperta:
  Thank you Rimond!
  30.12.2022

  Специалисты своего дела. При сборе всех документов - однозначно виза будет открыта. Я как водитель международный обратился к ребятам и очень рад за такое сотрудничество.
  Желаю удачного развития ;)

  Ocena:
  5

  Odpowiedź eksperta:
  Dziekuje )
  20.06.2022

  Ważne dokumenty

  Szukaj w serwisie

  Doradca w sprawach Rosji